Australijski duet powraca ze sporą garścią nowej muzyki! The Veronicas zapowiadają dwie nowe płyty – „Godzilla” i „Human”

Wygląda na to, że bliźniaczki pochodzące z Australii gotowe są w końcu wydać coś większego niż dwa single na rok. Nikt się nie spodziewał, że artystki zapowiedzą wydanie nie jednej, a dwóch płyt, które ukażą się w tym roku, po siedmioletniej przerwie od czasu premiery ich trzeciego krążka „The Veronicas” z 2014 roku.

Mnóstwo ciekawostek jest związanych z pierwszym z nich – „GODZILLA”, która ukaże się już 28 maja promowana będzie singlem o tym samym tytule, a jego premiera miała miejsce dzisiaj, wraz z pre-orderem płyty. Na „GODZILLA” pojawi się dwanaście piosenek, ale… kilka z nich jest już znanych. Między innymi „In My Blood” oraz „The Only High” wydane w 2016 i 2017 roku. Pojawi się również „Sugar Daddy”, które wyciekło do sieci w 2014 roku po ogłoszeniu reedycji „The Veronicas” lecz reedycja nigdy nie ujrzała światła dziennego, a właśnie tam miał się znaleźć pierwotnie ten utwór. I cofając się jeszcze dalej, „101” to piosenka z płyty „Life On Mars”, która również nigdy nie pojawiła się w sprzedaży, a miała i to 10 lat temu – w 2011. „GODZILLA” jest w zakładce „kompilacje” na Apple Music, więc jest to takie preludium do czwartego krążka – „Human”.

„Human” datowana jest na 2 lipca tego roku. Promuje ją singiel „Bitting My Tongue” lecz na chwilę obecną nie wiemy nic więcej niż to, że tracklista składać się będzie z 12 piosenek, tak, jak w przypadku siostrzanego albumu „GODZILLA”

W celach promocyjnych obu wydawnictw, bliźniaczki wyjadą w czerwcu w trasę koncertową po Australii. Trasa zapowiada 12 koncertów po kraju.

https://www.livenation.com.au/artist/the-veronicas-tickets
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.