Billie Eilish z teledyskiem do piosenki z filmu „Barbie” – „What I Was Made For?”

Billie Eilish opublikowała teledysk do „What I Was Made For?”. Piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do najnowszego filmu Grety Gerwig „Barbie”, którego premiera już 21 lipca.

Billie Eilish wraz z bratem FINNEASEM skomponowali utwór na rzecz wyczekiwanego filmu „Barbie” Grety Gerwig („Frances Ha”, „Lady Bird”, „Małe kobietki”). Piosenkarka na swoich social mediach wspomniała, że „What I Was Made For?” powstało płynnie zaledwie w jedną noc na fali inspiracji po projekcji kilku poruszających scen z filmu.

 

„Barbie” to opowieść o Barbie Land – miejscu idealnym, o ile nie przechodzisz właśnie poważnego kryzysu egzystencjalnego. Lub jesteś Kenem. Premiera filmu zaplanowana jest na 21 lipca 2023. Za reżyserię odpowiada Greta Gerwig, a w filmie pojawia się plejada gwiazd: Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Kate McKinnon, Isaa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. Scenariusz napisali Greta Gerwig oraz Noah Baumbach.

Billie Eilish sama wyreżyserowała oficjalny klip do piosenki, efekty poniżej:

Przypominamy, że za pierwszy utwór specjalnie skomponowany na potrzeby filmu „Nie czas umierać” Billie Eilish i FINNEAS otrzymali Oscara i Złoty Glob. Jak myślicie, czy utwór „What I Was Made For?” ma szansę osiągnąć podobny sukces?

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.