Bitamina – Tu da max

Album Bitamina – Tu da max w serwisach streamingowych.
Album Bitamina – Tu da max w sklepie.

Album „Tu da max” to zapis koncertu zagranego jesienią 2019. Na koncert złożyły się utwory z albumów „Plac Zabaw”, „Kawalerka” i najnowszego, „Kwiaty i Korzenie”.

Każdy, kto kiedykolwiek był na koncercie Bitaminy, wie że ich występ to nie zwykłe odegranie materiału z płyt – to emocjonalna podróż przez historie opowiedziane w dyskografii zespołu. Przez ostatnie lata rejestrowaliśmy większość występów w oczekiwaniu na ten właściwy, którym mielibyśmy się podzielić.

„Po pierwszych koncertach Bitaminy, we wrześniu 2016r., Tomek powiedział ”jak pogramy ze sobą dwa-trzy lata to może będziemy gotowi na płytę live”. Kolega niewiele się pomylił. Dziś dzielimy się z Wami zapisem jesiennego koncertu z Palladium, na którym działy się rzeczy niezwykłe. Takich spotkań doświadczyliśmy sporo w różnych zakątkach naszego kraju, za co całym sercem dziękujemy! Za obecność, za zaufanie, za energię – tu da max!”

Świat wokół nas zmienił się nie do poznania, my też jesteśmy już w innym miejscu. Dlatego postanowiliśmy przypomnieć wspólne chwile i dać fanom odrobinę dobrej energii, która pojawiła się tamtego dnia. Bo czy może być coś bardziej podnoszącego na duchu niż koncert pełen Bitamin?

Bitamina wraca na scenę!

Bardzo się cieszymy, że pojawiają się pierwsze okazje do spotkań na żywo. Na początek skromnie, trzy koncerty ale intensywnie pracujemy nad kolejnymi. Do zobaczenia u Was w mieście!

Bitamina w Augustowie
Bitamina w Bydgoszczy
Bitamina w Olsztynie

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny