Keaton Henson prezentuje „Ontario”

„Ontario” to piosenka o powrocie do równowagi, akceptacji, odnajdywaniu schronienia na obcej ziemi. To portret miejsca, w którym Keaton odnalazł ukojenie i spokój. Klip, który powstał do utworu, zawiera materiały nakręcone podczas jego pobytu w Kanadzie i jest zapisem jego podróży, które odbył po tym kraju. 

„Znalazłem głębokie ukojenie w lodowatych wiatrach Kanady. To przeszywające zimno z rana motywuje cię do ruszenia na przód, bez względu na to, co innego dzieje się wokół. Ten utwór jest odą do tego krajobrazu, portretem miejsca, które jest zarówno piękne jak i dziwne” – mów Keaton Henson.

Spędziwszy trzy lata na komponowaniu złożonej i wyczerpującej, ale w pełni satysfakcjonującej symfonii (Six Lethargies), która została wydana w zeszłym roku, Keaton usunął się w cień, aby oddać się pisaniu nowych utworów. Pozbawiając się wszystkiego, nieumyślnie powrócił do wielu dźwięków i pięknej prostoty swojego pierwszego albumu (2012’s Dear). Zarówno „Career Day”, jak i teraz „Ontario” stanowią dwa znakomite pierwsze przykłady tego, dokąd doprowadziły go te nagrane samodzielnie i wyprodukowane przez siebie nagrania.

Leave A Reply

Your email address will not be published.