BOKKA w remixie Smolika

Zespół BOKKA właśnie wypuścił Maxi Singiel utworu „Forgive Me” z płyty „Life On Planet B” – znajduje się na nim radiowa wersja piosenki, a także remix autorstwa Smolika – uznanego kompozytora, multiinstrumentalisty i producenta muzycznego. Obydwie kompozycje dostępne są na platformach streamingowych!

„To nie pierwsza okazja, kiedy robimy coś razem ze Smolikiem. Nasza wokalistka zaśpiewała w utworze „Regretfully Yours” na albumie Smolik/Kev Fox, który uzyskał status złotej płyty oraz otrzymał Fryderyka w 2016 roku. Zaproszenie Smolika do zrobienia remixu „Forgive Me” było dla nas naturalną kontynuacją tej współpracy. Bardzo podoba nam się efekt końcowy, szczególnie jego ejtisowy klimat” – mówi zespół.

Do obu wersji powstały teledyski w postaci wizuali autorstwa Jakuba Guzika, który na co dzień współpracuje z zespołem i jest odpowiedzialny za wizualizacje będące nieodłączną częścią koncertów.
BOKKA Forgive Me (Smolik Remix) – Official Audio
BOKKA Forgive Me (Radio Edit) – Official Lyric Video

Ostatnia płyta BOKKI, „Life On Planet B” , trafiła do sprzedaży 20 kwietnia. Album ukazał się za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe. Jest to następca dobrze przyjętego krążka „Don’t Kiss and Tell”  z 2015 r. Na płycie znalazło się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak (producent debiutanckiej płyty Curly Heads, współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło). Za miks całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół. Najnowsza płyta grupy wymyka się gatunkowym kategoryzacjom. Bywa eteryczna i zmysłowa, to znów emanuje żywym pulsem i niekłamaną energią. BOKKA nie przestaje się rozwijać, pozostając jednym z najciekawszych reprezentantów rodzimej muzyki avant pop.

Album „Life On Planet B”  został nominowany do prestiżowej Nagrody Muzycznej Fryderyk 2019 w kategorii „Album Roku Alternatywa”.

Kup/Posłuchaj „Life On Planet B”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.