Album „Głodny” Sonbird dostępny przedpremierowo w TIDAL!

Od 8 lutego debiutancki album Sonbird „Głodny” dostępny jest przedpremierowo w serwisie TIDAL!

Po tym jak Sonbird zdradzili pierwsze szczegóły dotyczące ich długowyczekiwanej płyty, teraz odkrywają kolejne karty.Dwa tygodnie przed fizyczną premierą, zespół dzieli się materiałem ze swojego debiutu, który ukazuje się nakładem Jazzboy Records. Płytę „Głodny” można odsłuchać w ekskluzywnej przedpremierze w serwisie TIDALtidal.com/browse/album/103206798 

Na krążku znalazły się znane do tej pory single „Ląd”, „Hel” czy tytułowy „Głodny” oraz nowe piosenki, których część można było już usłyszeć podczas koncertów. Nad całością czuwał Łukasz Olejarczyk, który jest producentem albumu. Autorem okładki jest Macio Moretti (współtwórca Mitch & Mitch, autor okładek, doceniony m.in. przez Korteza, HEY, BOKKĘ, Nosowską czy zespół Pustki). Płyta powstała dzięki wygranej w Festiwalu Supportów, a fundatorem nagrody są Polskie Koleje Linowe.

Album „Głodny” jest muzycznym zapisem dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.

SONBIRD – WODOSPADY (LIVE SESJA)

Sonbird „Głodny”
premiera: 22.02.2019
Wydawca: Jazzboy Records

1. Tyle pytań
2. Głodny
3. Hel
4. Wodospady
5. Kraków
6. Kuloodporny
7. Ślad
8. Niepoważny
9. Ląd
10. Wada

Utwór „Wodospady” dostępny także we wszystkich serwisach streamingowych: http://soundline.biz/SonbirdWodospady/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.