Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw już w ten weekend!

Co Jest Grane Festival to ponadto strefa spotkań z artystkami i nie tylko , które pod hasłem „Be Shero” będą rozmawiały z dziennikarką Martą Gruszecką o wolności kobiet do bycia sobą. Pierwszego dnia festiwalu namiot odwiedzi królowa polskiego driftu, Karolina Pilarczyk, która na własnym przykładzie pokaże, że dzięki dobrej motywacji kobiety stają się pewnymi siebie Shero. Podczas rozmowy „Shero z krańców świata” Martyna Wojciechowska opowie o kobietach bohaterkach z najdalszych zakątków. Z Moniką Borzym poruszymy temat odkrywania kobiecości poprzez sztukę. Kobieta sukcesu Julia Wieniawa zdradzi, jak go osiągnąć.

 

 

W sobotę strefę Be Shero zainauguruje spotkanie „Stolica w rękach kobiet!” z Wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą i Warszawianką Roku 2022, Małgorzatą Szumowską. Razem z gościniami porozmawiamy o tym, jak kobiety zmieniają Warszawę. Paulina Przybysz, Ofelia i Magdalena Góźdź z L’Oreal zastanowią się, jak zapobiegać molestowaniu w przestrzeni publicznej. Marika i Rafał Masny będą dowodzić, że życie to przyjemność i warto łapać nawet najmniejsze chwile szczęścia. O eko podróżach na przykładzie wyprawy do Szwajcarii opowiedzą Julia Kamińska, Paulina Przybysz i Ofelia. Spotkania festiwalowe zakończy rozmowa „Przyjmijmy deklarację mocy!”. Na bardzo poważny temat dotyczący przemocy wobec kobiet porozmawiają Katarzyna Dacyszyn, Jolanta Gawęda i Magdalena Łukasik.

 

 

 

Strefa spotkań Be Shero inspired by Answear.LAB – Harmonogram

 

 

PIĄTEK 16 CZERWCA:

 

GODZ. 17.15: Nie poddawaj się, jestem z Tobą!

 

Jak dzięki dobrej motywacji tysiące kobiet staje się pewnymi siebie SHERO opowie Karolina Pilarczyk, królowa polskiego driftu

 

 

GODZ. 17.40: Rubens – złap autograf!

 

GODZ. 18.30: Shero z krańców świata!

 

Wyciągają ludzi spod gruzów, pomagają odzyskać twarz po oblaniu kwasem, tworzą rodziny zastępcze dla uchodźców. Rozmowa z Martyną Wojciechowską

o kobietach bohaterkach z najdalszych zakątków

 

GODZ. 18.55: Baranovski – złap autograf!

 

GODZ. 20.00: Kobieta = bogini.

Rozmowa z Moniką Borzym o tym, czy sztuka może pomóc w odkrywaniu swojej kobiecości?

 

 

GODZ. 20.15: Mrozu – złap autograf!

 

 

GODZ. 21.45: Kobiety mogą być dobre we wszystkim! 

 

Śpiewają, grają, tańczą, komponują piosenki, z sukcesem prowadzą marki modowe i własne firmy. Rozmowa z Julią Wieniawą o sukcesie, jak go osiągnąć?

 

 

GODZ. 23.15: Margaret- złap autograf!

 

 

 

SOBOTA, 17 CZERWCA

 

GODZ. 17.15: Stolica w rękach kobiet!

 

O tym jak kobiety zmieniają Warszawę opowie Aldona Machnowska-Góra (Zastępczyni Prezydenta m.st. Warszawy) i Małgorzata Szumowska (Warszawianka roku 2022)

 

 

GODZ. 17.40: Matylda/Łukasiewicz – złap autograf!

 

GODZ. 18.30: Stop molestowaniu!

 

Rozmowa z Pauliną Przybysz, Ofelią I Magdaleną Góźdź o tym, jak czuć się bezpieczną w przestrzeni publicznej? Na rozmowę oraz do dedykowanej strefy festiwalowej zaprasza L’OREAL, który wraz z organizacją Right To Be, zainicjował projekt „Stand Up Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych”. Dowiemy się tam, jak reagować świadomie i przeciwdziałać molestowaniu w miejscach publicznych, będzie także można przejść specjalne szkolenie, dzięki któremu zwiększymy szanse na powstrzymanie potencjalnego incydentu.

 

 

GODZ. 18.45: Życie to przyjemność!

 

Marika I Rafał Masny o łapaniu chwili i czerpaniu przyjemności z małych rzeczy.

 

Zaprasza Lipton.

 

 

GODZ. 20.00: Wyskocz na EKO wakacje!

 

Jak to zrobić z głową, kiedy nie masz czasu na długie wakacje.

 

Julia Kamińska, Ofelia, Paulina Przybysz opowiedzą na przykładzie Szwajcarii, jak podróżować eko i dlaczego zakochały się w Szwajcarii?

 

Zaprasza Moja Szwajcaria/My Switzerland.

 

 

GODZ. 20.15: O deklaracji mocy!

 

Rozmowa z Katarzyną Dacyszyn, Jolantą Gawędą I Magdaleną Łukasik o tym, jak być pokoleniem, które zatrzyma przemoc wobec kobiet. Zaprasza Answear.LAB

 

GODZ. 21.55: Natalia Nykiel – złap autograf!

 

 

……………………………………………………………….

 

 

 

Co Jest Grane Festival & & Women’s Voices Kolektyw

 

Piątek i sobota 16 i 17 czerwca 2023, otwarcie bram o godz. 16.00

 

Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra) przy ulicy Wawelskiej 5

 

Bilety: w cenie 189 zł (jednodniowy) i 299 zł (karnet dwudniowy) do nabycia na:

 

Going.pl, eBilet.pl, Empik Bilety, Biletomat i kicket.com oraz w kasach festiwalowych

 

 

Dzieci do lat 5 są zwolnione z opłat, dzieci w wieku od 6 do 12 lat płacą połowę ceny.

 

 

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami:

– w sytuacji, gdy Uczestnikiem Imprezy jest osoba niepełnosprawna posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, Organizatorzy zwalniają opiekuna od obowiązku zakupu Biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na Teren Imprezy i przebywania na Terenie Imprezy wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej (warunkiem udziału w Imprezie osoby niepełnosprawnej jest nabycie przez nią Biletu). Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę za wyraźną i dobrowolną zgodą osoby niepełnosprawnej. Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl.

 

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: https://www.facebook.com/cojestgrane24festival

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.