„Co nowego w piątek?” #4 czyli New Music Friday z WK

Czwarty tydzień z New Music Friday z naszym Portalem! Dziś uzbierało się kilka świetnych premier, o których Wam opowiem.

Na pierwszy rzut, w sam raz na pobudkę:

Kylie Minogue & Dua Lipa – Real Groove (Studio 2054 Initial Talk Remix)

– to propozycja dla osób stęsknionych za brzmieniem z lat 80’, a na początek weekendu jak znalazł!

Olga Polikowska – „Chodź ze mną”

Idąc tanecznym krokiem w weekend, świetną propozycją myślę będzie piosenka zamykająca debiutancką płytę Olgi Polikowskiej „Pełnia”, która dostępna jest od północy w serwisach streamingowych, a od rana w sklepach muzycznych! Idziecie z Olgą?

ATLVNTA – „Umrzesz tak jak ja”

Po rewolucji z Lilly Hates Roses, Kasia Gołomska i Kamil Durski przemienili się w ATLVNTĘ. Po folkowym projekcie poszli w stronę trochę elektroniki, trapu, słychać tez wpływy rapu w ich najnowszym singlu.

Grace Vanderwaal – „Don’t Assume What You Don’t Know”

Kolejna duża przemiana to nowy singiel od Grace Vanderwaal, nie tylko muzyczna, ale i wizerunkowa. Artystka dała się poznać w America’s Got Talent jako 12 latka, wygrała jedenastą edycję programu. W tym samym roku, 2016, wydała EPkę „Perfectly Imperfect” stworzoną na ukulele.

Alanis Morissette – „Predator”

Po dwóch latach od pierwszego wykonania tej piosenki na żywo, Alanis w końcu wydała wersję studyjną „Predator”, która miała początkowo pojawić się na jej nowej płycie „Such Pretty Folks In the Road”.

Girl In Red – „Serotonin”

Marie Ulven bliżej znana jako Girl In Red dzieli się pierwszym singlem ze swojej nadchodzącej debiutanckiej płyty. „Serotonin” powstał we współpracy z FINNEAS’EM – bratem Billie Eilish, zwiastuje jej pierwszy album „If I Could Make It Go Quiet”, który usłyszymy 30 kwietnia.

Marzena Ryt – „Oriental”

Kolejny debiut to Marzena Ryt – swoim głosem przykuła uwagę dzięki The Voice of Poland w dziesiątej edycji. Co jakiś czas artystka prezentuje autorskie single, a im dalej tym lepiej. Mam nadzieję, że Marzena swój wydawniczy, pełny debiut, będzie miała w tym roku!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.