#Co słychać w piątek ?

Dzisiejszy dzień oferuje kilka muzycznych wydarzeń, dla których warto połączyć swoje synapsy z elektrycznym przeskokiem dźwięku. W propozycjach dwa premierowe albumy oraz trzy wydarzenia online i rozwiązana tajemnica klipu.

Syndrom Paryski

wydał oficjalny, debiutancki longplay: ,,Małe Pokoje w Dużym Mieście. Na krążku znajduje się 10 utworów, a wśród nich historie, które w pierwszej chwili zaskakują, gdyż piosenkami nie są. Album promuję ,,Nie śpię „, całość na streamingach wysłuchasz tutaj.

Dodatkowo, dzisiaj odbędzie się Małe Pokoje W Dużym Mieście – premierowy livestream, o 19:00 a więcej przeczytacie o nim tutaj: https://www.facebook.com/events/547315259586785

Waluś Kraksa Kryzys

zaatakował słuchaczy 12 utworami, które wybiją z rytmu spokojnego życia. Oczekiwanie na ,, Atak” wzbudzało, wśród zwiększającego się grona fanów, nie małe emocje. Stopniowe ujawnianie kolejnych części ,,video – tryptyku ” Tuż Przed Północą ft. Król –> Najgorsze Rzeczy –> Uśmiech Chelsea podgrzewało atmosferę. I niech nikogo nie zmylą strzałki, kolejność chronologiczna, ale zamieszanie w klipach ( i nie tylko w nich ) już nie. Całą płytęznajdziesz tutaj

Więcej o albumach już nie długo, tymczasem pora na kolejnych artystów.

PIES FROM THE PLAYWOOD | Live Session

Pies w zeszłym miesiącu wydał debiutancką płytę  „Na Więcej Nie Mam Sił”. 11 miłych melodii znajdziesz np. na Spotify. Kilka miesięcy przed wydaniem ukazał się singiel ,, Czasem myślę”, o którym myślę, że może spodobać się gitarzystom. Dzisiaj o 20:00 Pies gra koncert, o którym więcej przeczytasz tutaj .

Koncert online na Koszykach – Maria Peszek

Marii Peszek fanom muzyki alternatywnej nie trzeba przedstawiać. Ludzie psy, jesteście gotowi na spotkanie z Marią Awarią ? Szczegóły znajdziecie tutaj , a wydarzenie zaczyna się o 19.00.

Kayax

ogłosił w tym tygodniu ,,tajemniczy” klip, który zapowiada solowy album Kuby Kawalca. Jest mrocznie i to nie bez powodu, ponieważ debiut lidera Happysad to ,, Ślepota”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny