Daria Zawiałow o kulisach powstawania „Świtu”

To było szalone!

Daria Zawiałow, Król oraz Igo – oto MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020! Artyści charyzmatyczni i nieszablonowi. W połączeniu stanowią mieszankę wybuchową. Efektem hymn tegorocznej edycji pt. „Świt”. 

Trójka artystów wspólnie napisała tekst oraz z Olkiem Świerkotem skomponowała muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Olek Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk wyreżyserował utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia, Daniel Jaroszek. Jakie były kulisy tego projektu? Daria Zawiałow przybliża nam zakulisową atmosferę powstawania „Świtu”:

Ogromnie się cieszę z tej współpracy. Zarówno Błażej jak i Igo są artystami, których cenię i którzy mnie inspirują. Nikt z nas nie przewidział tego, że zamkniemy się w domu u producenta Olka Świerkota i że wówczas wyjdzie z tego spotkania coś wartościowego. Nie tworzyliśmy nigdy wcześniej w takim modelu pracy. „Świt” powstał w zaledwie dwie godziny, razem z tekstem. To było szalone! Daniel Jaroszek, który jest kosmicznym talentem, stworzył do tego obrazek, który okazał się symbiotyczny w relacji z utworem.

Daria Zawiałow

Ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, w tym roku  nie odbędzie trasa Męskiego Grania. Tysiącom miłośników projektu przypominamy, że 8 sierpnia zorganizowany zostanie online’owy koncert w Żywcu. Podczas wydarzenia tegoroczna orkiestra wykona dedykowany muzyczny set. Cały line-up wydarzenia zostanie ujawniony niebawem.

Smuci nas fakt, iż nie zaznamy w tym roku tego co najważniejsze czyli trasy koncertowej. Uważam jednak, że ten jedyny streamowany koncert, który odbędzie się 8 sierpnia w Żywcu, będzie czymś wyjątkowym! Warto być z nami tego dnia. Zapraszamy wszystkich!

dodaje Daria
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny