Dawid Podsiadło dołączył do line-upu Olsztyn Green Festival 2023

Po 5 latach na scenę Olsztyn Green Festival powróci Dawid Podsiadło! Jeden z najpiękniejszych polskich festiwali odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r. Podczas wydarzenia wystąpią również: Zalewski śpiewa Niemena, Kacperczyk, Brodka, Nosowska oraz Karaś/Rogucki. 

​​​​​​​W programie 9. edycji Olsztyn Green Festival znalazły się aż 24 koncerty największych gwiazd polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej.

Olsztyn Green Festival co roku odbywa w plenerze, w pięknej scenerii Jeziora Ukiel, wśród plaż, zieleni i drzew. To festiwal muzyki i tzw. zielonego stylu życia, który od 9 lat ściąga do Olsztyna 30-tysięczną widownię. Misją i zadaniem imprezy jest popularyzacja zrównoważonego rozwoju i walki o ekologię. To idealna propozycja dla osób, które cenią kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, relaks nad jeziorem – plan na przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń!

​​​​​​​Organizatorem wydarzenia są Agora S.A. i Wyborcza.pl, a współorganizatorem jest Urząd Miasta w Olsztynie.

I pula biletów już w sprzedaży. Karnety i bilety jednodniowe możecie kupić  na stronach:goingapp.pl, ebilet.pl, kicket.com, biletomat.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.