John Wick 4 już od dzisiaj w kinach

Keanu Reeves już po raz czwarty wciela się w legendarnego zabójcę Johna Wicka. Tym razem jego największego przeciwnika zagrał Bill Skarsgård, aktor znany z roli morderczego klauna „To”.

John Wick staje do ostatecznego pojedynku by zawalczyć o upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę. Nie będzie to takie łatwe, bo na karku ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców z nowym szefem Markizem de Gramondem (Bill Skarsgård) na czele. Bohaterowie będą walczyć na ulicach Nowego Jorku, Paryża, Tokio i Berlina.

Keanu Reevesowi po raz kolejny będzie partnerować na ekranie Ian McShane i Laurence Fishburne oraz Hiroyuki Sanada, z którym ostatni raz spotkał się na planie podczas „47 Roninów”. Za kamerą po raz kolejny stanął Chad Stahelski i jak przyznaje, czwarta część „Johna Wicka” może okazać się ostatnią. Tym bardziej warto wybrać się do kina!

Bilety na seanse filmu „John Wick 4” są dostępne na stronie: www.helios.pl/JohnWick, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc oraz korzystne ceny biletów.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.