Dawid Podsiadło wystąpi na Olsztyn Green Festival 2023

Po 5 latach na scenę Olsztyn Green Festival powróci

 Dawid Podsiadło! Jeden z najpiękniejszych polskich festiwali odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r. Podczas wydarzenia wystąpią również Zalewski śpiewa Niemena, Kacperczyk, Brodka, Nosowska oraz Karaś/Rogucki.

​​​​​​​​​​​​​​W programie 9. edycji Olsztyn Green Festival znalazły się aż 24 koncerty największych gwiazd polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Wśród ogłoszonych do tej pory artystów i artystów znaleźli się: Brodka, Nosowska, Zalewski śpiewa Niemena, Karaś/Rogucki, Kacperczyk, Ofelia, Rubens, Rat Kru i WaluśKraksaKryzys. Dołączdo nich właśnie Dawid Podsiadło.

Przez ostatnie 5 lat mnóstwo się zmieniło – Olsztyn Green Festival z “dobrze rokującego lokalnego festiwalu” stał się jednym z najbardziej lubianych i klimatycznych festiwali w Polsce. A Dawid Podsiadło ze świetnego młodego piosenkarza stał się gigantem, ikoną, prawdopodobnie największą gwiazdą polskiej muzyki w nowym millennium. Takie połączenie oznacza festiwalowe wydarzenie roku!

– zapowiadają Anna Pruszyńska i Jacek Zmiczerewski z Agory, organizatorzy imprezy. 

O ARTYŚCIE

Słowniki nie nadążają, żeby opisać fenomen Dawida Podsiadło. Nikt na scenie nie łączy tak rozmachu i przebojowości z naturalnością i niewymuszonym luzem. Nikt tak nie skraca dystansu, nikt tak nie przekomarza się z fanami podczas koncertów. Dawid na scenie to zjawisko, a jego monologi między piosenkami to jest spektakl sam w sobie. Dziś cała polska muzyka brzmi Podsiadłą. Podsiadłą się mówi, Podsiadłąsię śpiewa, Podsiadłą się wygląda i to bez względu na wiek. No po prostu fenomenzupełnie jak Olsztyn Green Festival – fantastycznie łączy pokolenia.

Dawid Podsiadło po 5 latach przerwy zagra ponownie na Olsztyn Green Festival. Jego poprzedni koncert odbył się w 2018 rokujeszcze przed wielkimi stadionami, przed dronami, przed Latami Dwudziestymi”, przed „Mori”, przed “I ciebie też, bardzo”, przed kolczykiem z rybą i przed „Wirusem” – tym prawdziwym i tym z płyty. Przez te ostatnie 5 lat mnóstwo się zmieniło. Olsztyn Green Festival z “dobrze rokującego lokalnego festiwalu” stał się jednym z najbardziej lubianych i klimatycznych festiwali w Polsce. A Dawid Podsiadło ze świetnego młodego piosenkarza, stał się gigantem, ikoną, prawdopodobnie największą gwiazdą polskiej muzyki w nowym millenium. Takie połączenie oznacza festiwalowe wydarzenie roku.

O FESTIWALU

Olsztyn Green Festival co roku odbywa w plenerze, w pięknej scenerii Jeziora Ukiel, wśród plaż, zieleni i drzew. To festiwal muzyki i tzw. zielonego stylu życia, który ściąga do Olsztyna 30-tysięczną widownię. Misją i zadaniem imprezy jest popularyzacja zrównoważonego rozwoju i walki o ekologię. To idealna propozycja dla osób, które cenią kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, relaks nad jeziorem – plan na przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń!

Do zobaczenia na plaży na Olsztyn Green Festival!

11-13 sierpnia 2023, plaża miejska CRS “Ukiel”, Olsztyn

​​​​​​​Organizatorem wydarzenia są Agora S.A. i Wyborcza.pl.

Współorganizator – Urząd Miasta w Olsztynie.

Olsztyn Green Festival 2023 – bilety

Obecnie w sprzedaży jest I pula karnetów:

– I pula regular ticket: karnet – 359 zł, bilet jednodniowy -149 zł (dostępna do dnia 28 lutego 2023 lub do wyczerpania puli, liczba karnetów i biletów ograniczona)

Bilety dla dzieci:

– z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.

– dzieci od 6. do 12. roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu.

 

Bilety dostępne poprzez: goingapp.plebilet.plkicket.combiletomat.pl.

 

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: https://www.facebook.com/olsztyngreenfest.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.