Dzień Dziecka w kinie Helios.

Sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na specjalne seanse filmowe z okazji Dnia Dziecka. W weekend 1 i 2 czerwca projekcjom będą towarzyszyły konkursy z nagrodami, wesołe animacje oraz wyjątkowa rodzinna atmosfera.

Helios szykuje specjalne seanse z okazji Dnia Dziecka. 1 i 2 czerwca zostanie zaprezentowany bogaty repertuar, pełen najnowszych propozycji filmowych idealnych dla całej rodziny.

Wyczekiwaną premierą dla najmłodszych jest animacja „Garfield”. Bohater niespodziewanie spotyka swojego dawno niewidzianego ojca, Vica, który wciąga go do szalonej przygody. W międzyczasie postaci na nowo budują ze sobą relację.

Kolejną nowością jest zaskakujący film animowany „Strażniczka smoków”, którego akcja toczy się w… starożytnych Chinach! Opowiada on o Ping – małej dziewczynce o wielkich mocach. Jej misja to ocalenie smoków od negatywnego działania ludzi.

Przedpremierowo będzie wyświetlana również polska animacja „Basia. Jestem w sam raz”. Tytułowa postać jest pełna uroku i energii, dzięki czemu nigdy nie narzeka na nudę, a każdy dzień jest dla niej nową przygodą.

Młodzi kinomani będą mogli zapoznać się też z najnowszym filmem Johna Krasińskiego „Istoty fantastyczne”. Główna bohaterka, Bea, zaprzyjaźnia się z sąsiadem, obdarzonym umiejętnością widzenia wyimaginowanych przyjaciół innych dzieci. Razem pomagają stworzeniom znaleźć nowy dom.

Na najmłodszych widzów będą czekały konkursy z nagrodami i różnorodne atrakcje.

Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/helios-dla-dzieci.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.