Ewa Szlachcic wraca z nowym albumem „D.N.A.”

Ewa Szlachcic, utalentowana wokalistka, kompozytorka i aktorka – wraca z nową płytą zatytułowaną „D.N.A.”. Krążek jest promowany przebojowym singlem „HOLA HOLA” będącym wynikiem współpracy z Patrycją Kosiarkiewicz. Wokalistka debiutowała na rodzimym rynku muzycznym w 1. edycji The Voice of Poland oraz albumem wydanym z zespołem Way no way. Obecnie współpracuje z Teatrem Rampa, gdzie występuje w musicalu „Twist & Shout”.

Albumu można słuchać tutaj: http://smarturl.it/EwaSzlachcicDNA

„D.N.A.” to album, na który zdecydowanie warto było zaczekać kilka lat. Ukazuje on artystkę w całkowicie nowej i odważnej odsłonie. Utwory znajdujące się na płycie to zapis przeżyć, doświadczeń związanych z podążaniem wokalistki własną drogą – nie tylko artystyczną, ale i życiową. W warstwie tekstowej wiele kobiet może odnaleźć tu fragmenty historii, z którymi mogą się identyfikować. Tworzą one opowieść o wzlotach, upadkach życiowych i miłosnych, które mogły się przytrafić każdemu z nas. W warstwie muzycznej „D.N.A.” zaskakuje przebojowym rytmem, pulsacją bitów, a przede wszystkim znakomitą produkcją muzyczną.Materiał został przygotowany przez topowych młodych producentów: Mikołaja Trybulca z Linii Nocnej i Piotra Gozdka.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie usłyszymy w warstwie muzycznej albumu, spotkamy tu utwory m. in. fińskiego producenta – Jarana Hereida, Kovalczyka oraz Piotra Bogutyna i Filipa Kuncewicza, którzy współtworzyli wraz z Ewą Szlachcic „D.N.A.”. Album ma szansę zaskoczyć każdego, kto śledzi obecne trendy w światowej muzyce.

Leave A Reply

Your email address will not be published.