Fera „Bestia” – nowy singiel 📣

Fera foto. Monika Ney

Fera „Bestia” to nowy singiel zespołu Fera. Data premiery zbiega się z drugą rocznicą powstania zespołu. I mocno słychać ich zgranie i wspólny talent do tworzenia coraz to lepszych piosenek, bo na pewno do takich należy zaliczyć „Bestię”.

Domeną Fery i jej członków jest łączenie brzmień spod znaku alternatywy i indie rocka, podanych w bardzo przystępny i melodyjny sposób. Bardzo ważną kwestią jest też u nich treść i symbolika, zawarta w ich tekstach. Tak jest również w przypadku „Bestii”. Tak opowiadają o znaczeniu utworu: Każdy z nas nosi w sobie Bestię. Bestia to skryte pragnienia, niespełnione fantazje, nieziszczone marzenia. To nasze prawdziwe Ja, które ukrywamy w życiu codziennym.

Fera „Bestia”

W momentach szaleństwa, w momentach smutku, zawsze daje o sobie znać. Bestia to prawdziwe oblicze każdego z nas, które nie może ujrzeć światła dziennego przez utarte społeczne schematy. Utwór jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Fera zapowiada, że „Bestia” to tak naprawdę początek nowych działań – ciągle tworzą i nie mogą doczekać, żeby pokazać to światu.

Dlatego mocno zachęcamy do śledzenia ich poczynać na ich kanałach social media.

https://tinyurl.com/yp8xmb3n
https://www.facebook.com/feramusicband
https://www.instagram.com/fera_musicband/

Strona Główna


Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.