Festiwal Zdobywcy Fryderyków ponownie w Szczecinku. Na scenie wystąpi m.in. Brodka, Zalewski i Sara James.

Już 15 i 16 lipca miasto Szczecinek po raz kolejny organizuje wielką muzyczną imprezę – Festiwal Zdobywcy Fryderyków. Na scenie pojawią się takie gwiazdy, jak Brodka, ZALEWSKI, T. Love, Maryla Rodowicz, Nocny Kochanek, SMOLIK // KEV FOX, Julia Żugaj, Sara James czy Zdechy Osa. A to dopiero początek niespodzianek, które w tej edycji Festiwalu zapowiadają organizatorzy.

Fani dobrej muzyki doskonale pamiętają ubiegłoroczny Festiwal Zdobywcy Fryderyków. Mimo że był organizowany po raz pierwszy, w Szczecinku zaroiło się od czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Vito Bambino, Ralph Kaminski, Katarzyna Nosowska, Mery Spolsky, Mrozu, Agnieszka Chylińska czy Smolasty i Tymek w dwa dni przyciągnęli na plac koncertowy kilkanaście tysięcy fanów.
W tym roku Szczecinek nie zwalnia tempa i właśnie ogłosił listę pierwszych występujących na Festiwalu. Do urokliwego miasta na Pomorzu Zachodnim przyjadą w połowie lipca tacy artyści jak Brodka, ZALEWSKI, T. Love, Nocny Kochanek, Smolik i Kev Fox, Julia Żugaj, Sara James czy Zdechły Osa. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta, a to dopiero początek festiwalowych ogłoszeń. Organizatorzy zapowiadają, że największe asy trzymają jeszcze w rękawie. Fani muzyki – koniecznie wpiszcie Zdobywców Fryderyków do swojego kalendarza, bo oto wyrasta kolejny mocny punkt na festiwalowej mapie Polski!
Oprócz koncertów organizatorzy planują także pokazy filmowe, spotkania z artystami oraz niezwykłą wystawę poświęconą twórczości Ewy Bem – pierwszej damy polskiego jazzu, która odebrała w tym roku honorowego Złotego Fryderyka za całokształt osiągnięć artystycznych.
Organizatorzy namawiają do śledzenia mediów społecznościowych wydarzenia, gdzie będą ogłaszane kolejne gwiazdy festiwalu:

 

 

Zapraszamy również na naszą fotorelację z tegorocznej gali rozdania Fryderyków: https://wybieramkulture.pl/fryderyki-2023-zwyciezcyfotorelacja/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.