FEVER 333 na pierwszym solowym koncercie w Polsce

Obserwujemy ostatnio totalny wysyp nowych koncertów, co na pewno ucieszy fanów muzycznego szaleństwa. Do listy w zakładce „mocniejszych brzmień” dołączyła właśnie kolejna perełka. Fanom takiego grania nie trzeba przedstawiać FEVER 333.

Zespół już przetarł szlaki w naszym kraju, występując jako support przed grupą Korn w maju tego roku.

FEVER 333 to kolejny projekt niezwykle utalentowanego Jasona Aalona Butlera, którego wielu pokochało jako frontmana letlive..  Jason to kompletny wulkan energii.  Jego występy są za każdym razem petardą. Nigdy nie wiesz, czego się spodziewać. Dosłownie chwilę po tym, jak rozpadło się letlive. powołał do życia nowy, rapcore’owy z założenia, zespół.

Obecnie grupa ma na swoim koncie 3 długogrające albumy, na których nie bali się poruszać aktualnych i ważnych społecznie tematów. Stali się poniekąd głosem Amerykanów, którzy sprzeciwiali się systemowi.

Jeśli kogoś jeszcze nie przekonałam do nich, polecam zobaczyć nagrania z ich występów na żywo.

Dzięki uprzejmości WiniaryBookings będziemy mogli zobaczyć tę super grupę już w przyszłym roku w naszym kraju ponownie.  3 lutego 2023 roku Amerykanie zagrają w warszawskiej Proximie swój pierwszy headlinerski koncert w Polsce. Bilety trafią do sprzedaży już w środę, 31 sierpnia. Nie może Was tam zabraknąć!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.