FRONTSIDE ZAPOWIADA NOWY ALBUM, PREZENTUJE NOWY UTWÓR

Już 14 września ukaże się nowy album zespołu Frontside. Krążek będzie nosił tytuł „Zmartchwywstanie” i jest to zdecydowanie najcięższy materiał grupy od 2010 roku. Zespół zaprezentował już pierwszy fragment muzyczny nowego albumu, bardzo dobrze przyjęty przez fanów utwór „Bez Przebaczenia”. Klip do utworu można zobaczyć tutaj:

 

https://youtu.be/bhLShj2y6xs

 

 

Jak podkreśla sam zespół, „Zmartchwywstanie” będzie wypełniony po brzegi ogniem i smołą. Czyli ciężka płyta na ciężkie czasy. Założyciel Frontside, Mariusz „Demon” Dzwonek tak komentuje nowe dźwięki:

 

„Przedstawiamy świat, jakiego nie chcesz dostrzec, świat, jakiego się boisz i jakiego się wypierasz. Za fasadą ładu i porządku czai się zakłamanie i hipokryzja pełna wątłych, zapomnianych norm i prawideł. To jest inny wymiar życia, którego nie chcesz dotknąć – podczas gdy on niepostrzeżenie dotyka Ciebie. To wymiar niebezpieczny dla naszego jestestwa… pozbawiony zasad, opierający się na wypaczonej wierze, brudnych chwytach, To świadectwo losów napisanych zdradą, wojną i sponiewieraną nadzieją.

To nie jest płyta dla tych, którzy wygodnie siadają przed telewizorem i bezrefleksyjnie chłoną propagandę. To nie jest płyta zgorzkniałych teorii spiskowych czy sztucznej szydery. Opisujemy świat jakiego powinniśmy się bać – świat jakiego z pewnością nie chcemy dla naszych następnych pokoleń.

Ktoś powie, że to alternatywna rzeczywistość…Odpowiem: witaj w realnym świecie…

To płyta twarda. To bodajże  najcięższe dzieło w naszym dorobku. Niektórzy czekali na tę płytę 8 lat…Wszyscy dostaną  po prostu to na co zasłużyli”.

 

Tracklista albumu „Zmartwychwstanie” przedstawia się następująco:

 

1 ZMARTWYCHWSTANIE

2 POZNAJ SWOICH WROGÓW

3 BEZ PRZEBACZENIA

4 KREW, OGIEŃ, ŚMIERĆ

5 PIECZĘCIĄ NIECH BĘDZIE KREW

6 PRZYNOSZĘ WAM OGIEŃ

7 KOLEJNA NIEWINNA OFIARA

8 MARTWY JAK T Y

9 JAK ŚWIATŁOŚĆ I MROK

1O ILUMINACJA

11 BÓG CIĘ NIE OCALI

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny