18 września – wielki koncert TOMEK SZYMUS ORKIESTRA i GOŚCIE

8 września 2018 roku o 19.30 w Teatrze 6.pietro w Warszawie odbędzie się jedyny i niepowtarzalny koncert Orkiestry Tomka Szymusia z gośćmi
( zaspiewają: Sławek Uniatowski, Kasia Dereń, Krzysztof Kiljański, Jacek Kotlarski, Jan Radwan i Beata Bednarz).


„Sounds Good” – to jedyny, niepowtarzalny koncert Orkiestry Tomasza Szymusia.  

Już 18 września, po raz pierwszy na deskach Teatru, zagra najbardziej lubiana orkiestra rozrywkowa w Polsce. W programie największe przeboje i evergreeny w aranżacjach Tomasza Szymusia m.in „Soul bossa nova” muz. Quincy Jones,  Don’t you worry ‘bout a thing” muz. & sł. Stevie Wonder, „Hit the road Jack” muz.&sł. Percy Mayfield, „The heat is on” muz. Harold Faltermeyer sł. Keith Forsey„My Baby Just Cares for Me” Walter Donaldson/Gus Kahn, „It’s probably me” muz. & sł. Sting, „I’ve got you under my skin” muz.&sł. Cole Porter

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO TEATRU 6 . PIETRO w WARSZAWIE

*)
Będzie to jednocześnie koncert dyplomowy, wieńczący doktorat Tomka Szymusia.

BIO:

TOMASZ SZYMUŚ // BIOGRAFIA

Kompozytor, aranżer i dyrygent. Wykładowca akademicki. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Kompozycji i Aranżacji.

Prowadzi własny zespół – „Tomasz Szymuś Orkiestra”, złożony z najlepszych polskich instrumentalistów, z którym stale koncertuje i nagrywa.

Jest znany ze współpracy z wybitnymi osobowościami polskiej sceny muzycznej. Zaaranżował i poprowadził koncert z okazji 20-lecia TVN oraz 25-lecia POLSATU. Pod jego batutą odbył się jubileusz 100-lecia Opery Leśnej w Sopocie. W 2016/17 oprowadził zaaranżowane przez siebie koncerty Muzyki Filmowej, które w gwiazdorskiej oprawie zabrzmiały w największych miastach Polski.  Współpracuje z wybitnymi artystami polskiej i zagranicznej sceny rozrywkowej.

Jako dyrygent i aranżer, od wielu lat przygotowuje oprawy muzyczne prestiżowych festiwali oraz imprez muzycznych i kulturalnych. Festiwale w Sopocie, Opolu, Krakowie – Festiwal TWIST pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Własny cykl koncertów z muzyką francuską i filmową „Cafe De Paris”.

Z powodzeniem prowadzi muzycznie największe Gale: Europejskie Nagrody Filmowe, Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, „Złote Kaczki”, Festiwal Cyrku w Monte Carlo, spektakle kolędowe w TV Polsat,  „007 James Bond Tour”,  Widowisko muzyczne „Wolność We Krwi”

Tomasz Szymuś współpracował także z warszawskim Teatrem Muzycznym ROMA przy spektaklach: „Piotruś Pan”, „Miss Saigon”, „Koty”, „Grease”, „Taniec Wampirów”. A także z Teatrem 6.piętro jako kierownik muzyczny, aranżer i akompaniator w spektaklu „Miłość w Saybrook”.

Znaczną część jego dorobku zajmuje praca w telewizyjnych programach muzycznych. Od kilkunastu dyryguje swoją orkiestrą w programie „Taniec z Gwiazdami”, do którego też pisze aranżacje utworów.

Był kierownikiem muzycznym programu muzycznego X-Factor, pracował także przy produkcji  takich programów  muzycznych: Mam talent, Must be the music, Fabryka Gwiazd, Szansa na sukces, , Idol, OPPA,  Budzik, Od przedszkola do Opola.

Ze swoją Orkiestrą wykonał kilkanaście koncertów Muzyki Filmowej we własnych aranżacjach ( sezon 2016/2017) towarzysząc największym gwiazdom polskiej estrady.

Ma w dorobku kilkadziesiąt płyt CD, nagranych ze swoją orkiestrą oraz z wybitnymi artystami polskiej estrady jako producent muzyczny, dyrygent, aranżer, kompozytor i wykonawca (instrumenty klawiszowe).

Leave A Reply

Your email address will not be published.