Gverilla na muzycznej scenie w Fabryce Pełnej Życia

Fabryka. Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej w każdy weekend września zaprasza na koncerty, spektakle, kabarety i zajęcia rekreacyjne, a przez cały tydzień do otwartej strefy smaku. Wstęp wolny!

W piątek, 18 września o godz. 20.00 w ramach Fabryki Pełnej Wydarzeń na muzycznej scenie zobaczymy Gverillę.

Gverilla to pseudonim urodzonego w 1996 roku Mateusza. Artysta rozwija swoją działalność na wielu płaszczyznach. Jest wokalistą, producentem i pisze teksty. Jego korzenie sięgają przede wszystkim rapu, a całokształt tego co nagrywa można opisać jako połączenie przemyślanej, ekspresywnej liryki oraz eksperymentalnych linii wokalnych z abstrakcyjnym malarstwem czy grafiką. Ponadto, Mateusz, od 2015 roku jest studentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, co według niego pozytywnie wpływa na postęp w twórczości audiowizualnej.

Koncert odbędzie się w budynku Warsztatu Fabryki Pełnej Życia. Maksymalna liczba osób, które mogą wejść na to wydarzenie to 80!

Muzyka towarzyszyć będzie także w sobotę wszystkim, którzy wybiorą się do Fabryki.

19 września zapraszamy na spotkanie z muzyką dla dzieci pt. Rytmicznie i melodycznie. Tym razem zapraszamy do zabawy w kompozytorów. Zbudujemy pięciolinię i zachęcimy publiczność do wspólnego śpiewu i spontanicznych reakcji na sztukę muzyczną. Czas trwania zabaw to 45 min plus czas po zakończeniu części właściwej na indywidualne rozmowy, pokaz instrumentów zainteresowanym, a wszystko to razem z Violin-Di czyli zespołem muzycznych zapaleńców tworzących projekty artystyczne, koncerty dla dzieci, warsztaty instrumentalne i wydarzenia mające na celu szeroko pojętą kreatywną edukacje muzyczną.

Soboty to także czas dla didżejów, na ich popisy zapraszamy od godz. 19.00!

W niedzielę, 20 września o godz.19.00 na letniej scenie Fabryki polecamy spektakl: „W małym dworku” Stanisława Ignacego Witkiewicza przygotowany przez Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej.

Nie zapominamy też o rekreacji w Fabryce.

W każdy wrześniowy piątek o godz.17.00 zapraszamy na bezpłatne zajęcia nordic walking. Naszą instruktorką jest Elżbieta Gębska – certyfikowany instruktor oraz licencjonowany sędzia Polskiego Zrzeszenia Sędziów Nordic Walking.

A w każdą niedzielę września o godz. 10.00 odbywa się joga na trawie – cotygodniowe otwarte dla wszystkich zajęcia z jogi na nowej łące w strefie wejściowej do Fabryki Pełnej Życia lub w budynku Warsztatu. Zajęcia prowadzi szkoła Chata Jogi.


Fabryka Pełna Wydarzeń, weekend 18-20 września:

– w piątek, 18 września:
o 17.00 nordic walking dla każdego,
o 20.00 na scenie Gverilla;

– w sobotę, 19 września:
o 10.00 muzyczne i nie tylko – atrakcje dla dzieci,
od 19.00 DJ set;

– w niedzielę, 20 września:
o 10.00 joga na trawie,
o 20.00 Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej przedstawi spektakl: „W małym dworku” Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Ponadto, od poniedziałku do piątku od 15.00, a w soboty i niedziele od 10.00, polecamy Strefę Smaku!


Ważne informacje organizacyjne!

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestników wydarzeń prosimy, aby pamiętali o korzystaniu z urządzeń do dezynfekcji rąk, zakrywaniu ust i nosa oraz zachowaniu dystansu społecznego.

W razie niepogody spotykamy się w budynku Warsztatu Fabryki Pełnej Życia.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.