Gwiazda Bonnie Tyler w Polskim 5-cio gwiazdkowym hotelu w Katowicach

Kariera walijskiej wokalistki Gaynor Hopkins znanej potem całemu światu pod pseudonimem Bonnie Tyler zaczęła się w 1976 roku singlem „Lost in France”. Ale dopiero dwa lata później w 1978 nagrała swój pierwszy wielki przebój „It’s a heartache”, który znalazł się na 3 miejscu amerykańskiej listy przebojów US Bilboard Hot 100  oraz na pierwszym miejscu ośmiu znaczących list przebojów na całym świecie, m.in. w Australii, Kanadzie, Francji, Hiszpanii oraz w Szwecji. Co ciekawe od 10 marca 1978 roku przez 10 tygodni był w Szwecji numerem jeden, wygrywając rywalizację między innymi z legendarną ABBĄ. Do końca lat 80-tych Bonnie Tyler nagrała jeszcze wiele przebojów takich jak chociażby „Holding Out for the Hero”, „The Best” czy „If You Were a Woman”.

Nie każdy wie, że gdy zaczynała swoją karierę singlem „Lost in France” jej głos był zupełnie inny, czysty i dźwięczny. Kiedy w 1977 roku lekarze zdiagnozowali guzki na strunach głosowych Artystki i konieczna była operacja, lekarze zalecili piosenkarce 6 tygodni rekonwalescencji bez używania głosu aby pooperacyjne rany dobrze się zagoiły. Jednak sfrustrowana swoją chorobą artystka nie wytrzymała i pewnego dnia krzyknęła co spowodowało nieodwracalne zmiany w jej strunach głosowych, a głos stał się zachrypnięty. Załamana piosenkarka myślała że to koniec jej kariery Jednak jak się niebawem okazało mogła dalej śpiewać,  a zachrypnięty głos stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech artystki.

Piosenkarka nie ma specjalnych wymagań w porównaniu do innych artystów jeśli chodzi o wyposażenie garderoby jak i nocleg.  Ważne żeby była oryginalna herbata English Breakfast w jej gardeobie, zamiast zwykłego Liptona. Kieliszki z ładnego szkła również wpływają na dobry humor piosenkarki. A co do samego noclegu to nie wynajmuje całego piętra jak to mają w zwyczaju inne gwiazdy. Potrzebuje tylko apartamentu w 4 gwiazdkowym hotelu, jednak tym razem będzie nocować w jedynym 5-cio gwiazdkowym hotelu w Katowicach. Może to być bardzo cenna informacja dla jej fanów.

Bonnie Tyler ma wielu fanów na całym świecie, z którymi spotka się jesienią by celebrować 40-lecie wydania singla „It’s a Heartache” ruszając w trasę koncertową nie omijając podczas niej Polski.

20 października 2018 roku Bonnie Tyler wystąpi w katowickim „Spodku”.

W bilety (w cenie już od 99 złotych) można zaopatrywać się na stronach:  www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.plwww.abilet.pl oraz bezpośrednio u organizatora – Impresariatu edma.art (www.edmaart.pl).

Do zobaczenia jesienią w Katowicach!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.