Gwiazdy przyjadą na urodziny Agory Bytom

Two energetic girls dancing in confetti falling

 

Agora Bytom istnieje już 6 lat. Z tej okazji na terenie multigalerii odbędą się huczne urodziny, które potrwają aż dwa dni – 19 i 20 listopada. Na scenie pojawi się plejada gwiazd z Cleo, Sławomirem, Kasią Grzesiek i Filipem Rychcikiem na czele.

 

19 i 20 listopada to daty największej imprezy urodzinowej w Bytomiu. W sobotę na scenie Agory Bytom wystąpią Kasia Grzesiek (o godzinie 17.30) i Cleo (18.30). Z kolei w niedzielę koncert dadzą Filip Rychcik (17.00) i Sławomir (18.00).

 

Chcemy, aby nasze urodziny zostały zapamiętane jako jedyne w swoim rodzaju i by dodały energii miastu. Dlatego zaprosiliśmy wyjątkowe gwiazdy i zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Pragniemy w ten sposób podziękować bytomianom i mieszkańcom regionu za wspólne sześć lat – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Koncerty gwiazd to tylko część urodzinowych atrakcji. Świętowanie rozpocznie się już o godzinie 12.00. Nie zabraknie dekorowania babeczek, warsztatów tanecznych, pokazów makijażu, sztuk walki, jogi, sztangi czy szermierki. Kolorowy występ dadzą też mażoretki. Najmłodsi zostaną zaproszeni na kreatywne zajęcia w ramach Klubu Odkrywców (między innymi malowanie na folii), a także do udziału w mistrzostwach w strzelaniu NERF. Na uwagę zasługiwać będzie pokaz Krzysztofa Drabika – najbardziej znanego barmana w Polsce, wielokrotnego Mistrza Polski i Europy w żonglowaniu butelkami.

 

Punktem kulminacyjnym każdej imprezy urodzinowej jest oczywiście wyjątkowy tort. Co roku Agora Bytom zaskakuje jego formą i smakiem. W tym roku cukiernicy udekorują go na oczach gości. Nie zabraknie również prezentów, jednak to nie galeria handlowa będzie obdarowywana, a uczestnicy urodzin, którzy zostaną zaproszeni do udziału w licznych konkursach.

 

Szczegółowy plan urodzin Agory Bytom jest dostępny na stronie internetowej galerii handlowej.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny