Hope Tala idealna na zimową smutę

Niedługo po znakomicie odebranym singlu „Tiptoeing”, Hope Tala robi kolejny rok w stronę wielkiego sukcesu, prezentując zachwycający nowy utwór „Party Sickness”. Piosenka pochodzącej z Londynu artystki stanowi idealne antidotum na zimową smutę.

W nagraniu słyszymy piękny głos Angielki i wysmakowaną produkcję, a „Party Sickness” towarzyszy zachwycający teledysk w reżyserii Lorisa Russiera.
W tym utworze chodzi o to, by się dobrze bawić i pozwolić sobie na lekki chaos – wyjaśnia Hope Tala. – Inspirację dostarczył mi astrologiczny mem, który przypisywał znakom zodiaku konkretne role na imprezie. Według tej grafiki, znaki wodne grają pierwsze skrzypce (ja jestem Skorpionem). „Party Sickness” to hymn dla wszystkich, którzy i w życiu, i na imprezie uważają się za duszę towarzystwa.
https://youtu.be/xQMZBBjFMCM
Hope Tala zwróciła już uwagę BBC Radio 1, Dazed, NME, Gal-Dem, Rolling Stone czy The Guardian, a także… Baracka Obamy. Jej piosenka „All My Girls Like To Fight” pojawiła się w nowej wersji serialu „Plotkara”. Wokalistka współpracowała zarówno z brytyjskimi, jak i amerykańskimi producentami (Greg Kurstin – „Tiptoeing”, Paul Epworth – „Mad”) i może się pochwalić już 30 milionami streamów.
Muzyka towarzyszyła Hope od zawsze. W soboty uczęszczała do szkoły muzycznej, ucząc się grać na klarnecie. Później sięgnęła po gitarę i zaczęła zgłębiać tajniki produkcji oraz nagrywania. W 2016 roku umieściła w serwisie SoundCloud piosenkę „Peace Freestyle”, która wkrótce trafiła do audycji Pharrella na Apple Music Beats 1. Wtedy zrozumiała, że muzyka może być dla niej czymś więcej niż hobby. W 2018 roku wypuściła więc EP-ki „Starry Ache” i „Sensitive Soul”. Pochodzący z drugiego krążka utwór „Lovestained” zgromadził blisko 19 milionów streamów. Magazyn „Rolling Stone” umieścił nagranie na 8. miejscu zestawienia „50 najlepszych piosenek 2019 roku”. Hope bynajmniej nie spoczęła na laurach, wypuszczając kolejną EP-kę „Girl Eats Sun”, a w 2021 roku single „Mad” i „Tiptoeing”.
Źródło: Universal Music Polska
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.