Indigo Child – ,, Samotny ” czyli nowy singiel w drodze

Indigo Child  to opolski zespół grający muzykę z pogranicza progresywnego, psychodelicznego jazz-rocka.  Fragment najnowszego singla:,, Samotny ”  jest dostępny tylko do niedzieli.

Posłuchacie go tutaj

Druga płyta niedługo, zatem oddajmy głos artystom :

Zgodnie z obietnicą uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy fragment utworu, pt. „Samotny”. 👤 To najcięższy klimatem kawałek, który znajdzie się na naszej drugiej płycie długogrającej.💿 Krążek będzie nacechowany dużą różnorodnością muzyczną, którą znacie z naszych występów na żywo.🎤🎸🎹🥁 Całość płyty tworzyć będzie klimatyczną podróż od ostrych, psychodeliczno-rockowych brzmień, przez kojące uszy, lecz trzymające w napięciu instrumentale aż po porywający mocą utwór „live” zarejestrowany podczas naszej trasy z 2019 roku.⚡⚡⚡ Za miks materiału odpowiada niezastąpiony Paweł Patyniak. ⚠️Uwaga⚠️ Z przyczyn, których nie możemy Wam jeszcze zdradzić, zamieszczony fragment będzie dostępny do odsłuchu jedynie do najbliższej niedzieli. Zalecamy odsłuch na dobrym sprzęcie grającym. 🎧 Dobrych wrażeń! 🤘

Kilka  słów o

Zespół powstał w 2015 roku w Opolu (początkowo pod nazwą „Bluźnierca”). Od początku istnienia skupiał się na tworzeniu autorskiej muzyki z tekstami w języku polskim, czerpiąc inspiracje z muzyki lat 70-tych i twórczości takich grup jak: SBB, Czarny Pies, Czesław Niemen, Led Zeppelin, The Doors. Mimo stosunkowo krótkiego okresu istnienia zespół prędko zaczął osiągać sukcesy. W 2017 roku otrzymał zaproszenie do występu na żywo w lokalnej telewizji TVP Opole oraz Radiu Opole. W marcu 2018 wygrał 14-tą edycję ogólnopolskiego przeglądu kapel Rock-Time, na którym doceniła go zarówno publiczność (Nagroda Publiczności) oraz Jury (Nagroda Główna Przeglądu). W ramach realizacji w.w. nagród zespół zarejestrował swój materiał muzyczny w Studio M im. SBB Radia Opole. Z początkiem marca 2019 roku opublikował singiel pt. „Nad pstrą krową” promujący album, a zaraz po tym zdobył I-sze miejsce w  24-tej edycji Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych „Terepaczków”.

Indigo Child w mediach: 

YT: https://www.youtube.com/channel/UCEzta-UfamVlSFwMzrp2tmA/featured

FB: https://www.facebook.com/IndigoChildOpole/community/?ref=page_internal

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.