Jakub Dąbrowski – ,,Zostaw go”

Singiel „Zostaw go” powstał na początku 2021 roku, kiedy Jakub Dąbrowski spotkał się z Kubą Galińskim w jego studio Piwnica u Galińskiego. Jak opowiada Artysta kawałek przechodził kilka totalnych przemian od aranżacji po tekst. Finalnie twórcy zostali przy vibie Papa Dance czy Bee Gees. Jest to utwór popowy nawiązujący do popu z lat 80.

Piosenka opowiada historię gościa, który wysłał wiadomość do swojej ex, a ona zostawiła go na odczytanej wiadomości i nigdy nie odpisała. Podmiot przez cały kawałek próbuję przekonać swoją wybrankę że to jednak z nim warto iść „w tango”.

  Dla mnie jest to ten rodzaj kawałka z którym mam love and hate relacje. Z jednej strony skoczna muza, ironiczny tekst a z drugiej strony jego drugie dno, które ubrane jest w cały ten popowy i wesoły nastrój który pozwala mi trochę zakrywać to co chce powiedzieć w muzie tak po prostu wprost i bez żadnych masek. Ale poza tym to taki mój prywatny hit na imprezki i nocne wypady samochodowe więc nie ma tragedii 🙂

– opowiada o singlu Jakub.

Dobrze radzimy obejrzeć teledysk rodem z lat 80’ . Jedną ze scen jest toast szampanem – z kim? Tego musicie dowiedzieć się sami!

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:

https://ffm.to/DabrowskiZOSTAWGO

Jakub Dąbrowski to pochodzący z Dolnego Śląska producent muzyczny, wokalista i autor tekstów. W swojej muzyce łączy gatunki z pogranicza indie pop, indie rock i folku. Przez kilka lat niefortunnie szukał swojej drogi na każdym możliwym kierunku studiów, aż w końcu odkrył magię produkcji i od tamtej pory na co dzień pracuje z artystami z całego kraju, a po godzinach pracuje nad swoim materiałem który łączy ze sobą świat ironii, nieszczęśliwych miłości i studenckich lat.

Jakub Dąbrowski w mediach: 

Facebook

 Instagram

 TikTok

 YouTube

 Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.