Jakub Kusior ujawnił „Pesel” / pierwsza zapowiedź debiutanckiej płyty

Utwór „Pesel” to pierwszy singel zapowiadający debiutancką płytę warszawskiego wokalisty, kompozytora i gitarzysty Jakuba Kusiora.

Jakub Kusior to autor tekstów, kompozytor, wokalista oraz gitarzysta. Wykonuje muzykę z pogranicza muzyki alternatywnej. Jako autor tekstów przekazuje w nich prawdę o sobie jak i o świecie, który go otacza. Jako kompozytor ucieka od określania w swojej muzyce konkretnego gatunku muzycznego. Zaczynał jako gitarzysta fingerstyle, a na swoim koncie ma już półfinał w programie „Must be the music” w 2013 roku. Następnie zaczął pisać teksty oraz komponować do nich muzykę. W 2015 roku wydał swoją pierwszą EP’kę „Far Away”, a w październiku 2017 r. pojawiła się druga pt. „Szczere Serce”. Ze swoją autorską muzyką grał już na Festiwalach takich jak „Songwriter Łódź Festiwal”, „Spring Break” czy „Kościelisko Music Trail Festival”. Ponadto zagrał kilkadziesiąt solowych koncertów na terenie całego kraju.

Na wiosnę przyszłego roku ma ukazać się jego debiutancka, długogrająca płyta, a pierwszym promującym jej wydanie singlem jest „Pesel”.

„Pesel”: 

Leave A Reply

Your email address will not be published.