JAMES ARTHUR – sam i w duecie z MaRiną – zachwyca polskich fanów!

James Arthur uwielbia polskich fanów – ze wzajemnością! W dzień polskiej premiery swojego nowego albumu „Back From The Edge” wokalista przyleciał do Warszawy, gdzie w miniony weekend spotkał się z fanami. Przez prawie 3 godziny podpisywał płyty w Złotych Tarasach, a chwilę wcześniej zaśpiewał z MaRiną piosenkę „Let Me Love The Lonely” w programie Dzień Dobry TVN (zobacz TUTAJ).

Utwór z MaRiną jest jedynym duetem nagranym przez Jamesa na nowy album, a piosenki można posłuchać tylko na polskiej edycji płyty (w wersji standard i deluxe).

 

Posłuchaj duetu Jamesa Arthura & MaRiny „Let Me Love The Lonely” – 

 

Światowy sukces nowego krążka artysty zaskoczył także jego samego – triumfalnie powrócił na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży UK TOP40 i dzięki temu jest on pierwszym zwycięzcą programu X-Factor, któremu udała się ta sztuka. Album Jamesa po raz pierwszy ukaże się także w Stanach Zjednoczonych, które do tej pory pozostawały niezdobyte przez autora najsłynniejszego wykonania hitu „Impossible„. Także w Polsce album dotarł na pierwsze miejsce listy iTunes Album Charts, a popularność duetu z MaRiną (1,5 mln odtworzeń na YouTube w 2 tygodnie) pozwala sądzić, że mamy do czynienia z nadchodzącym hitem jesiennych wieczorów!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.