Arkadiusz Malinowski prezentuje nowy singiel „Jeśli Jutro Nie Nadejdzie”

„Jeśli jutro nie nadejdzie” to najnowszy utwór młodego artysty Arkadiusza Malinowskiego, który opowiada o refleksji dwojga zakochanych ludzi na temat tego co się stanie, jeśli tak na prawdę jutro nie nastąpi. Singiel jest dynamiczną propozycją artysty, mimo że traktuje o ciężkich emocjach, można w nim wyczuć pewną lekkość porywającą do działania.

„W trakcie naszej młodości nie zastanawiamy się tak naprawdę „co będzie jutro”… Jednak w życiu każdego z nas przychodzą takie chwile, dobre bądź złe, kiedy zatrzymujemy się, aby przemyśleć swoje życie. Bo tak naprawdę to nie świat jest zły, tylko ludzie, którzy gonią za czymś, zapominając, co w życiu jest najważniejsze. Tak naprawdę nie ma większego szczęścia niż osoba, która chce z Nami dzielić życie na pół” – mówi Arkadiusz Malinowski.

Arkadiusz to wokalista, kompozytor, autor tekstów, klawiszowiec oraz organista. Swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi rozpoczął w 2001 roku, jednak  nie uczęszczał do żadnej szkoły muzycznej. Współpracował z takimi kompozytorami jak Tomasz Lubert Kamil Mikuła czy Przemek Puk. Laureat wielu wojewódzkich konkursów, finalista ogólnopolskiego Festiwalu Rock Stars w 2012 r. Na swoim koncie ma gościnne występy z zespołem Volver m.in. na Festiwalu Top Trendy w 2012 r oraz Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (2012 r). Można go było również zobaczyć i usłyszeć podczas Sylwestra 2012 w Katowicach pod Spodkiem, który był transmitowany w TVP Katowice.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757