Jeremi & Artur oficjalnie w duecie na nowej płycie „Odetchnij”

Półtora roku po premierze krążka „Otwórz się na świat“ Jeremi Sikorski wraca z nowym albumem, który niesie sporo nowości i zmian!

Odetchnij“ to płyta stworzona przez Jeremiego i Artura Sikorskich. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, bracia na tym krążku są już równouprawnieni! Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, piosenki Artura oraz aż pięć duetów. Dzięki temu jest na niej tyle kolorów, ile zawierają charaktery obu artystów, a nagrany materiał zaskakuje dojrzałością ludzi mających dopiero 17 i 15 lat.

cover_odetchnij2

Bracia zgodnie twierdzą: Chcemy, aby każdy mógł odetchnąć naszą muzyką. Wziąć głęboki wdech i wcisnąć pauzę w pędzącej codzienności. Spojrzeć na świat bez stresu. Skupić się na chwili, drugim człowieku, samym sobie.

Album “Odetchnij” to przepełniona pasją, starannie dopracowana dawka muzyki, która swoją energią zarazi nie tylko dotychczasowego, ale również nowego odbiorcę.

“Nie Uciekam” to jedenasty utwór z nadchodzącej płyty. Jest drugim singlem promującym “Odetchnij”, wraz z premierą klipu został też uwolniony preorder na mymusicshop.pl

TRACKLISTA:

 1. Odetchnij
 2. Uwierz W Nas
 3. Pokaż Swoją Twarz
 4. Masz W Sobie Ogień
 5. Uwolnisz Się
 6. Drabina Życia
 7. Trzeba Żyć (Live)
 8. Oczy Szeroko Zamknięte
 9. Piorunochron
 10. Nieznajoma
 11. Nie Uciekam
 12. Zaryzykuj (Cover)
 13. Spełniaj Marzenia (Bonus Track)

Premiera: 25.11.2016

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.