Jann rusza w międzynarodową trasę!

Na początek Niemcy, Czechy i Wielka Brytania

Po głoszeniu jesiennej, polskiej trasy koncertowej Jann szykuje się na podbój Europy! Pierwszy międzynarodowy rozdział Jann Tour wystartuje już w marcu 2024 roku i zacznie się od następujących dat:

11.03 – Yuca, Kolonia
12.03 – Bahnhof Pauli, Hamburg
13.03 – Kantine Am Berghain, Berlin
14.03 – Cafe V Lese, Praga
18.03 – Omeara, Londyn

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje – najlepiej czuje się na scenie.

Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłasza kolejne koncerty. Artysta wraz z zespołem wyruszy w kolejną trasę, która obejmie 8 polskich oraz 5 zagranicznych miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie, a w marcu w Kolonii, Hamburgu, Berlinie, Pradze oraz Londynie. Trasa polska i międzynarodowa powstaje przy współpracy z agencją koncertową Fource Entertainment.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.