NATHAN DAWE | BRYTYJSKI DJ ZAGRA W WARSZAWIE! | 23.11.2023 – WARSZAWA – Klub PROXIMA

NATHAN DAWE

BRYTYJSKI DJ ZAGRA W WARSZAWIE!

23.11.2023 – WARSZAWA – Klub PROXIMA

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL


Nominowany do nagrody BRIT DJ oraz producent – Nathan Dawe jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich autorów dance ostatnich pięciu lat. Dzięki ogromnej liczbie fanów w Birmingham i Midlands, talent Nathana dociera do całego kraju, czego dowodem jest seria wyróżniających się singli z Top 10 w Wielkiej Brytanii. 

Od nominowanego do nagrody BRIT singla nagranego z KSI „Lighter”, który został numerem 3 w Wielkiej Brytanii do hymnu z 2022 roku „21 Reasons” z Ellą Henderson, Nathan ugruntował swoją pozycję jako prawdziwy i niekwestionowany DJ dance. Dalsza współpraca ze znanymi artystami, od Little Mix przez Anne-Marie po Joela Corry’ego i Ellę Henderson przy letnim hicie 2023 roku „O800 HEAVEN”, pokazuje jego elastyczne i wszechstronne podejście do tworzenia muzyki. 

  

Gdyby tego było mało, Nathan zdobył również wiele innych wyróżnień w ciągu ostatnich trzech lat. W styczniu 2021 roku został koronowany na Push Artist MTV w 2021 roku, pokonując między innymi Griffa, Arlo Parksa i Pa Salieu, po czym został oficjalnym ambasadorem Aston Villa FC’s Academy – drużyny piłkarskiej, której kibicuje od najmłodszych lat. 

  

Nathan odbył również pierwszy cykl koncertów na Ibiza Rocks w 2021 roku – tego lata zagrał swój trzeci z rzędu występ na festiwalu – i pojawił się na niektórych z największych brytyjskich scen dance, w tym: Creamfields, We Are FSTVL, Pierjam, Bassfest i Boardmasters, a także na wielu tętniących życiem imprezach klubowych w całej Europie podczas tego lata.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.