„Jeden Krok Przed Śmiercią” Mary Burton – konkurs !

„Jeden Krok Przed Śmiercią” Mary Burton to po mistrzowsku skonstruowany dreszczowiec z bezwzględnym przestępcą, który karmi się strachem swoich ofiar.

 

Z okazji premiery, która ma miejsce dzisiaj, zapraszamy do udziału w konkursie. Autorzy wyróżnionych odpowiedzi zdobędą egzemplarz powieści.

 

 

 

Zaobserwuj:

MUZA SA

https://www.instagram.com/muza.black/

https://www.facebook.com/BlackMuza

WYBIERAM KULTURE.PL

https://www.facebook.com/wybieramkulture

https://instagram.com/wybieramkulture.pl?utm_medium=copy_link 

 

„Jeden Krok Przed Śmiercią”

Agentka FBI Macy Crow to twarda sztuka. Niedawno została potrącona przez rozpędzoną półciężarówkę. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, a ona cudem uszła z życiem. Szybko wróciła jednak do pracy i właśnie stara się o posadę w elitarnym zespole profilerów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dostaje do wykonania próbne zadanie: ma pojechać do miasteczka Deep Run, by zająć się śledztwem w sprawie odnalezionych właśnie zwłok Tobi Turner – zaginionej piętnaście lat temu uczennicy liceum.

Jej partnerem zostaje miejscowy szeryf Mike Nevada, były kolega z Federalnego Biura Śledczego i dawny kochanek. Macy szybko odkrywa powiązania między sprawą Tobi a kilkoma gwałtami z tego samego okresu. Agentka przesłuchuje ofiary i ponownie analizuje stare akta. Tropy wiodą ją do stalkera, który gwałcił i mordował prześladowane kobiety. 

Macy i Nevada rozpoczynają wyścig z czasem: muszą namierzyć potwora, zanim ten znowu wyruszy na łowy. Przestępca miał jednak wiele lat, żeby udoskonalić swoje umiejętności, i wkrótce jego celem staje się agentka FBI. Czy pierwsze zlecenie dla zespołu profilerów nie będzie zarazem ostatnim w karierze Macy?

Powieść amerykańskiej pisarki spodoba się przede wszystkim fanom twórczości Roberta Dugoniego (seria o detektyw Tracy Crosswhite), Alex Kavy (seria o agentce FBI Maggie O’Dell) oraz Lisy Gardner (seria o detektyw D.D. Warren).

Mary Burton

Amerykańska pisarka, autorka bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. W swoim dorobku literackim ma ponad 30 powieści. Jej nazwisko regularnie pojawia się w pierwszej dwudziestce rankingu Amazona w kategorii „najlepszy autor thrillerów z gatunku romantic suspens”. Słynie z bardzo profesjonalnego podejścia do pracy nad książką: przed rozpoczęciem pisania przeprowadza wywiady ze specjalistami, uczęszcza na seminaria kryminalistyczne i zajęcia na strzelnicy. Jest członkinią wielu organizacji zrzeszających pisarzy.

Powieść amerykańskiej pisarki spodoba się przede wszystkim fanom twórczości Roberta Dugoniego (seria o detektyw Tracy Crosswhite), Alex Kavy (seria o agentce FBI Maggie O’Dell) oraz Lisy Gardner (seria o detektyw D.D. Warren).

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.