Jonas Brothers i Karol G porwą Was do tańca

Jonas Brothers w odpowiedzi na liczne prośby fanów prezentują dwie nowe piosenki w ramach wydawnictwa „XV” – to „X” z gościnnym udziałem Karol G oraz „Five More Minutes”.

Fani zespołu mogli usłyszeć fragmenty obu utworów w dokumencie „Happiness Continues”, a następnie domagali się oficjalnych wydawnictw. Do kawałka „X” powstał teledysk nakręcony w warunkach kwarantanny, którego premiera odbędzie się wkrótce. Pierwszy fragment „Five More Minutes” można było usłyszeć w wideo prezentowanym na ceremonii Grammy 2020.

Premierowe wykonanie „X” z Karol G odbędzie się w programie Lebrona Jamesa „Graduate Together: America Honors The Class of 2020”, który będzie emitowany na antenie stacji ABC, CBS, FOX i NBC w niedzielę 16 maja. Trzy dni później artyści zaprezentują utwór w finale „The Voice” NBC.

Po sześcioletniej przerwie, Jonas Brothers niespodziewanie powrócili w 2019 z singlem „Sucker”, który stał się światowym hitem. Zadebiutował na szczycie Billboard Hot 100, a w Stanach uzyskał status trzykrotnej platyny. Grupa wydała album „Happiness Begins”. Na trasę Happiness Begins Tour sprzedano ponad 1,2 mln biletów. Fani mogli także obejrzeć dwa filmy dokumentalne o zespole: „Chasing Happiness” (2019) oraz „Happiness Continues” (2020). Oba są dostępne w Amazon Prime Video.

POSŁUCHAJ Jonas Brothers – XV

Leave A Reply

Your email address will not be published.