Selah Sue z EP-ką „Bedroom”

Selah Sue, zainspirowana macierzyństwem, prezentuje EP-kę „Bedroom”. Za produkcję odpowiadają Selah (debiut w tej roli!) oraz Kwes. Na wydawnictwo trafiło pięć nastrojowych piosenek utrzymanych w klimatach pop i R&B. Całości można posłuchać w serwisach cyfrowych, a latem tego roku pojawi się wydanie fizyczne.

Na „Bedroom” Selah Sue odchodzi od dotychczasowej stylistyki, prezentując bardziej otwartą i wrażliwą stronę. W piosenkach wokalistka podkreśla bezgraniczne oddanie i miłość do swoich dzieci, co słyszymy w „You”. Odnosi się także do swojego partnera, pytając w tekście: „Kiedy postradam zmysły, czy będziesz ze mną każdej nocy i każdego dnia?” w melancholijnym „Always”. Selah Sue pokazuje emocjonalną dojrzałość oraz narracje, które fantastycznie komponują się ze zróżnicowaną, odważną produkcją.

W trakcie izolacji Selah Sue prowadzi na Facebooku Lullaby Sessions, w ramach której prezentuje nowe piosenki w akustycznej formie. Wszystko po to, by przynieść fanom ukojenie. Ojciec artystki jest zarażony COVID-19, więc Selah doskonale wie, jak bardzo poważne jest zagrożenie; muzyka jest dla niej formą uspokojenia i ułatwia przepracowanie intensywnych emocji.

Selah Sue dotychczas wydała dwie płyty: „Selah Sue” (2011) i „Reason” (2015). Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak J. Cole, DJ Fresh, Diplo, Childish Gambino, Ludwig Göransson, Robin Hannibal czy Hudson Mohawke. „Bedroom” to powrót belgijskiej gwiazdy muzyki oraz zapowiedź nowego materiału, w tym długogrającego albumu. Wypatrujcie kolejnych wieści!

Selah Sue – „Bedroom” – tracklista:
1. In A Heartbeat
2. You
3. You’re My Heart (feat. Naima & Zuraya)
4. Always – Cosmo
5. I Would Rather  

Leave A Reply

Your email address will not be published.