Józefina wraca na scenę po długiej przerwie z singlem “Wilcze Serce”!

Bogatsza o życiowe doświadczenia, dojrzalsza i bardziej świadoma siebie, zaskakuje swoją artystyczną metamorfozą.

Pierwszy singiel artystki “Wilcze Serce” to opowieść o dziewczynie, która gna za spełnieniem, To piosenka o kobiecej sile i zatraceniu w namiętności, o porzuceniu starej. ludzkiej wersji siebie.

Tekst do piosenki napisała Anita Lipnicka, a muzykę sama artystka wraz z polskoszwedzko-kanadyjskim teamem producenckim.

Za reżyserię i zdjęcia do klipu odpowiedzialny jest Adam Romanowski, mający na swoim koncie współpracę z czołowymi, polskimi artystami.

Nowe utwory Józefiny łączą w sobie proste i zapamiętywalne melodie oraz eklektyczne aranżacje. W piosenkach nie brakuje akustycznych i elektronicznych barw, a gitarowe brzmienia mieszają się ze światem muzyki klasycznej czy vintage. Teksty są pełne tęsknoty i namiętności, miejskich kolorów i smaków, gdzie rzeczywistość miesza się z magią. Najtrafniejszym określeniem dla stylu jaki proponuje Józefina jest nowoczesny, eklektyczny artpop.


Józefina jest znana słuchaczom jako wokalistka Varius Manx, występowała z Piotrem Rubikiem jako solistka oraz grała w teatrze Studio Buffo. W 2007 zwyciężyła w Opolskich Debiutach oraz finale programu Szansa na Sukces.

Instagram: www.instagram.com/jozefina.official
Facebook: www.facebook.com/jozefinaofficial
Strona: www.jozefinaofficial.com

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.