Olga Polikowska dzieli się szczegółami swojej debiutanckiej płyty!

Można by rzec w końcu! Olga Polikowska w 2019 roku wydała swoją EPkę „Blask”, z którego pochodzą single takie jak „Od Nowa”, „Musisz” czy „Ulatuje”.

Po premierze swojego mini wydawnictwa Olga pomalutku zapowiadała swoją debiutancką, ale już długogrającą płytę takimi singlami jak: „Szum”, „Patrz”, „Obiecaj” z raperem Gverillą, „Zawsze”, „Teraz wiem” oraz ostatni „Hej Ty”

„Płyta Pełnia jest ekstremum porozumienia Olgi z samą sobą. Artystka traktuje ją jako kulminację kobiecości oraz samoświadomości, a także szczęśliwe odnalezienie twórczego ja. Na tym albumie opowiada o miłości i bliskości, ale także o tęsknotach, stracie, nostalgiach i strachu. Z kolei muzyka jest w stu procentach taka, jak ją sobie od zawsze wyobrażała. Wypełniona ciepłymi brzmieniami i beatami tętniącymi groovem. Jest w niej też dużo lekkości i świeżości, co dało Oldze możliwość zaprezentowania się z wielu stron. Podobnie jak osobom, z którymi pracowała nad tą płytą. Wszyscy artyści, którzy wzięli udział w nagraniach Pełni, są jej wielką inspiracją oraz wzorami do naśladowania. Z kolei sam tytuł albumu symbolizuje pełnię spełnienia.”

Choć nieznana jest jeszcze okładka płyty i tracklista, to wczoraj ruszył pre-order albumu pt. „Pełnia”, który ukaże się 5 marca!

https://www.mtj.pl/sklep/pelnia/?fbclid=IwAR3PPk41wsWgmRbymrM6uMl-JKMmt8g-bpS3rV5JDzPLOJWLQ5D_xxqhi0s

Co ciekawe – 100 pierwszych sprzedanych egzemplarzy płyty zostanie podpisane przez artystkę (autograf), jak i nie lada gratka dla pre-orderowiczów, wysyłka przedpremierowych zamówień ruszy już 1 marca, w związku z czym fizyczny egzemplarz „Pełni” będziecie mogli mieć przed jej oficjalną premierą.

Posłuchaj singli zapowiadających debiutancką płytę Olgi „Pełnia”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.