JUSTIN TIMBERLAKE na koncercie w Polsce

JUSTIN TIMBERLAKE OGŁASZA DŁUGO OCZEKIWANĄ TRASĘ KONCERTOWĄ 

PO EUROPIE I WIELKIEJ BRYTANII, 

KTÓRA BIJE REKORDY SPRZEDAŻY W USA

THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR

26 lipca 2024 – TAURON Arena Kraków

NOWY UTWÓR „DROWN” – POSŁUCHAJ TUTAJ


Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę 28 lutego o godz. 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 29 lutego o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 marca 2024
na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl o godz. 10:00 

Nowy album „Everything I Thought It Was” ukaże się 15 marca – PRZEDSPRZEDAŻ TUTAJ

pastedGraphic.png

(23 lutego 2024 r.) – Dzisiaj, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour, obejmującej trzynaście nowych koncertów w 8 krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się poniżej.

Poza ogłoszeniem dodatkowych dat na trasie koncertowej, ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował także swój najnowszy utwór „Drown” wydany przez RCA Records – kliknij TUTAJ, aby posłuchać. Tekst piosenki napisali: Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen, Kenyon Dixon, a wyprodukowali ją: Timberlake, Louis Bell i Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).

Trasa koncertowa obejmuje obecnie 67 występów na całym świecie od kwietnia do grudnia bieżącego roku. W Ameryce Północnej wyprzedano już 22 koncerty, a na występy w USA sprzedano ponad 550000 biletów.

Podczas koncertów artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, takie jak: „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca, a można go zamówić w przedsprzedaży TUTAJ.

W zeszłym miesiącu Timberlake wydał swój singiel i teledysk „Selfish, który zdobył ponad 57 milionów odtworzeń na całym świecie i ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. Justin Timberlake wystąpił również jako gość specjalny w programie NBC Saturday Night Live, gdzie wykonał zarówno „Selfish”, jak i „Sanctified”, który powstał we współpracy z Tobe Nwigwe.

BILETY NA KONCERTY W EUROPIE: Bilety na wszystkie nowo ogłoszone daty trafią do sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com.

BILETY NA KONCERTY W AMERYCE PÓŁNOCNEJ: Bilety na wszystkie koncerty są dostępne na justintimberlake.com.

Tournée rozpoczyna się w Ameryce Północnej. Ze względu na ogromne zainteresowanie fanów planowane jest aż trzydzieści koncertów w całym kraju. Następnie Timberlake pojawi się w Polsce, 26 lipca w TAURON Arenie Kraków, aby następnie odwiedzić kilka kolejnych europejskich państw, w tym Niemcy (Berlin), Wielką Brytanię (Londyn), Holandię (Amsterdam), Danię (Kopenhaga), Szwecję (Sztokholm) i wiele innych, nim pożegna stary kontynent 6 września w Lyon – Décines we Francji w LDLC Arena. Trasa Forget Tomorrow World Tour powraca do Ameryki Północnej 7 października, obejmie 23 dodatkowe koncerty i zakończy się w Indianapolis, IN w Gainbridge Fieldhouse 16 grudnia.

VIP: W sprzedaży będą dostępne różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu.


THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR 2024 DATES: 

NORTH AMERICA – SUMMER 2024

Mon Apr 29 – Vancouver, BC – Rogers Arena

Thu May 02 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena — SOLD OUT

Fri May 03 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena 

Mon May 06 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose — SOLD OUT

Tue May 07 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose 

Fri May 10 – Las Vegas, NV – T-Mobile Arena — SOLD OUT

Sat May 11 – Las Vegas, NV – T-Mobile Arena 

Tue May 14 – San Diego, CA – Pechanga Arena San Diego — SOLD OUT

Fri May 17 – Inglewood, CA – Kia Forum — SOLD OUT

Sat May 18 – Inglewood, CA – Kia Forum — SOLD OUT

Tue May 21 – Phoenix, AZ – Footprint Center — SOLD OUT

Wed May 29 – San Antonio, TX – Frost Bank Center 

Fri May 31 – Austin, TX – Moody Center 

Sat Jun 01 – Austin, TX – Moody Center 

Tue Jun 04 – Fort Worth, TX – Dickies Arena — SOLD OUT

Thu Jun 06 – Tulsa, OK – BOK Center — SOLD OUT

Mon Jun 10 – Atlanta, GA – State Farm Arena — SOLD OUT

Wed Jun 12 – Raleigh, NC – PNC Arena — SOLD OUT

Fri Jun 14 – Tampa, FL – Amalie Arena — SOLD OUT

Sat Jun 15 – Miami, FL – Kaseya Center 

Fri Jun 21 – Chicago, IL – United Center — SOLD OUT

Sat Jun 22 – Chicago, IL – United Center — SOLD OUT

Tue Jun 25 – New York, NY – Madison Square Garden — SOLD OUT

Wed Jun 26 – New York, NY – Madison Square Garden — SOLD OUT

Sat Jun 29 – Boston, MA – TD Garden — SOLD OUT

Sun Jun 30 – Boston, MA – TD Garden — SOLD OUT

Wed Jul 03 – Baltimore, MD – CFG Bank Arena — SOLD OUT

Thu Jul 04 – Hershey, PA – Hersheypark Stadium 

Sun Jul 07 – Cleveland, OH – Rocket Mortgage FieldHouse — SOLD OUT

Tue Jul 09 – Lexington, KY – Rupp Arena — SOLD OUT

 

EUROPE/UK – SUMMER 2024

Fri Jul 26 – Krakow, PL – TAURON Arena Kraków– JUST ADDED

Tue Jul 30 – Berlin, DE – Uber Arena – JUST ADDED

Sat Aug 03 – Antwerp, BE – Sportpaleis Antwerpen – JUST ADDED

Wed Aug 07 – Birmingham, UK – Utilita Arena – JUST ADDED

Thu Aug 08 – Manchester, UK – Co-op Live – JUST ADDED

Sun Aug 11 – London, UK – The O2 – JUST ADDED

Thu Aug 15 – Amsterdam, NL – Ziggo Dome – JUST ADDED

Wed Aug 21 – Munich, DE – Olympiahalle – JUST ADDED

Sun Aug 25 – Cologne, DE – Lanxess Arena – JUST ADDED

Thu Aug 29 – Copenhagen, DK – Royal Arena – JUST ADDED

Mon Sep 02 – Stockholm, SE – Tele2 Arena – JUST ADDED

Wed Sep 04 – Hamburg, DE – Barclays Arena – JUST ADDED

Fri Sep 06 – Lyon – Décines, FR – LDLC Arena – JUST ADDED

 

NORTH AMERICA – FALL 2024

Tue Oct 04 – Montreal, QC – Centre Bell

Mon Oct 07 – Brooklyn, NY – Barclays Center 

Tue Oct 08 – Newark, NJ – Prudential Center 

Sun Oct 13 – Washington, DC – Capital One Arena 

Thu Oct 17 – Toronto, ON – Scotiabank Arena — SOLD OUT

Fri Oct 18 – Toronto, ON – Scotiabank Arena

Mon Oct 21 – Buffalo, NY – KeyBank Center 

Wed Oct 23 – Columbus, OH – Nationwide Arena

Fri Oct 25 – Detroit, MI – Little Caesars Arena

Sun Oct 27 – Chicago, IL – United Center 

Sat Nov 02 – Grand Rapids, MI – Van Andel Arena 

Fri Nov 08 – Sunrise, FL – Amerant Bank Arena 

Sat Nov 09 – Orlando, FL – Kia Center

Thu Nov 14 – Charlotte, NC – Spectrum Center 

Sat Nov 16 – Atlanta, GA – State Farm Arena 

Tue Nov 19 – Knoxville, TN – Thompson-Boling Arena at Food City Center

Wed Nov 20 – Louisville, KY – KFC Yum! Center 

Sat Nov 23 – Memphis, TN – FedExForum 

Wed Dec 04 – Houston, TX – Toyota Center 

Thu Dec 06 – Dallas, TX – American Airlines Center 

Tue Dec 10 – North Little Rock, AR – Simmons Bank Arena 

Thu Dec 12 – Nashville, TN – Bridgestone Arena 

Sat Dec 14 – Pittsburgh, PA – PPG Paints Arena 

Mon Dec 16 – Indianapolis, IN – Gainbridge Fieldhouse 

Dodatkowe miasta i daty zostaną podane wkrótce. Pełne informacje o trasie koncertowej i biletach można znaleźć na stronie: justintimberlake.com

O JUSTINIE TIMBERLAKE’U

Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród GRAMMY w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy „Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks „TROLLE” i „TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój „Can’t Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.

Follow Justin Timberlake:

Official Website | Instagram | YouTube

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, składająca się ze światowych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.livenationentertainment.com.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.