Urzekający comfort-read z Japonii!

Pięknie ilustrowana powieść, która przypomina, że nigdy nie jest za późno, aby podążać za swoimi gwiazdami. Wydawnictwo W.A.B znów pokazuje, że wydaje piękne książki!

 bit.ly/kawiarnia-pod-pelnym-ksiezycem

W Kraju Kwitnącej Wiśni koty są symbolem szczęścia. A jeśli spotkasz na swojej drodze odpowiedniego kota, możesz trafić do pewnej kawiarni na kółkach…

To kawiarnia inna niż wszystkie. 

Nie ma stałej lokalizacji, pojawia się nieoczekiwanie w różnych miejscach, zawsze wtedy, gdy na niebie zawita księżyc w pełni. A prowadzą ją… koty, które w niezwykle magicznej atmosferze pomagają swoim gościom spełniać marzenia, podejmować ważne życiowe decyzje, otwierać serca, rozwiązywać problemy… W jaki sposób?
Potrafią słuchać i wyczuwać nastroje, prowadzą głębokie rozmowy, stawiają horoskopy, czytają z gwiazd, a także serwują przepyszne – indywidualnie dopasowane – przekąski, desery i napoje.

„Czy istnieje coś lepszego od połączenia magii, kotów i kawiarni? Mai Mochizuki udowadnia, że nie! Ta historia rozgrzeje wasze serca niczym kubek gorącej herbaty z gwiezdnym mlekiem” – poleca , autorka „Opowiem o tobie gwiazdom”


PREMIERA 13 MARCA
ZAMÓW już teraz!

 bit.ly/kawiarnia-pod-pelnym-ksiezycem

Tłumaczenie: Barbara Słomka
Projekt okładki: Paulina Piorun, Jędrzej Nyka

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.