Już za tydzień przerażający maraton ze słynną „Zakonnicą” w kinach Helios

W piątek 8 września w kinach sieci Helios odbędzie się maraton filmowy z premierowym pokazem drugiem części „Zakonnicy”.

Podczas nocnego Maratonu Zakonnicy, miłośnicy horrorów będą mogli zobaczyć aż trzy filmy z legendarnego uniwersum „Obecności”, w tym nowość – „Zakonnica II”.

Jako pierwszy wyświetlony zostanie film „ANNABELLE. NARODZINY ZŁA”. Opętana lalka powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca. Nikt nie spodziewa się, że dzieło lalkarza nie jest zwyczajną zabawką… Następnie kinomani zobaczą „ZAKONNICĘ”, w której ojciec Burke i siostra Irene badają tajemnicę samobójstwa młodej zakonnicy. Okazuje się, że stoi za nim mroczna siła… Wielkim finałem maratonu będzie gorąca premiera – „ZAKONNICA II”. To nowość z przerażającego uniwersum, której bohaterką ponownie będzie siostra Irene, walcząca z Demoniczną Zakonnicą.

*Bilety na najbliższą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie: www.helios.pl/nmf-zakonnica oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.