Rod Stewart wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Legendarny Rod Stewart po 5 latach powróci do Polski. Wyjątkowy koncert artysty odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w Łodzi. Sprzedaż biletów ruszy już 5 września.

Rod Stewart jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki rozrywkowej, z około 250 milionów sprzedanych płyt i singli na całym świecie. Jego charakterystyczny głos, styl i sposób pisania tekstów wykroczyły poza wszystkie gatunki muzyki popularnej… od rocka, folku, soulu, R&B oraz wpisały się do „Great American Songbook”, czyniąc go jedną z niewielu gwiazd, które cieszyły się najlepszymi wynikami na listach przebojów w każdej dekadzie swojej kariery. Zdobył niezliczoną liczbę najwyższych nagród branżowych, w tym dwukrotne wprowadzono go do Rock and Roll Hall of Fame, wręczono ASCAP Founders Award za jego inwencję twórczą w pisaniu piosenek, stał się bestsellerowym autorem New York Timesa, otrzymał Grammy™ Living Legend, a w 2016 roku oficjalnie stał się „Sir Rodem Stewartem” po tym, jak otrzymał tytuł szlachecki w Pałacu Buckingham za zasługi dla muzyki i działalności charytatywnej. Łącznie wydał 32 albumy, ostatni to „The Tears of Hercules” z 2021 roku.

Jak obiecuje Rod Stewart, podczas koncertu w ramach trasy koncertowej „One Last Time”, nie zabraknie największych hitów artysty, jak i ekscytujących niespodzianek. Z pewnością fani usłyszą dobrze znane utwory jak „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy?”, „Maggie May” czy „Baby Jane”. Szykuje się więc niezapomniane show.

Nie możemy się już doczekać!

_______________________

Bilety na koncert Roda Stewarta:

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek 5 września o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się we wtorek 5 września o godz. 14:00

Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od środy 6 września o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.