Kaja Mianowana prezentuje popową, śliską od farby “Syrenę”

Ten ruchomy, pełen dymu i kolorów teledysk to pierwszy solowy singiel Kai Mianowanej, utrzymany w popowo-alternatywnym stylu. Muzyczna wizytówka zapowiada nowy kierunek jej solowej kariery.
Artystka wyprodukowała klip wraz ze swoim partnerem Gieorgijem Puchalskim, choreografemi tancerzem, czołowym finalistą I edycji “You Can Dance”. Dla realizacji ich artystycznej wizji ekipa Paradox Media pozwoliła zdemolować swoje studio nagrań. Dzięki czemu artyści mogli dać się ponieść ich kolorowej fantazji.

Kaja mianowana to artystka eklektyczna. Wielobarwność i multistylowość jej głosu i osobowości artystka uznaje za swój największy atut.

Jej różnorodna, artystyczna droga prowadzi przez sceny teatrów muzycznych, w których od 15 lat wciela się w główne role w największych światowych hitach (m.In. „Upiór w operze”, „Notre Dame de Paris”, „Les Miserables”, „Once”, „Miss Saigon”). Jej głos i charyzma wielokrotnie wybierane były do głównych ról przez samych kompozytorów ww. Dzieł. Wyśpiewała i wydrodukowała 12 piosenek na płycie zespołu mellusya (soliton 2020) oraz zagrała setki koncertów w klimatach etno i folk. Zaledwie kilka dni temu wydała album „Offbaroque”, na którym wraz z nagrodzonym Fryderykiem za fonograficzny debiut roku kompozytorem szymonem sutorem zarejestrowali najpiękniejsze utwory baroku w nowej, akustyczno-elektronicznej wersji. W lutym tego roku artystka wydała też singiel wraz teledyskiem „Wind Blows” w duecie z edytą krzemień w minimalistycznym, ambientowo- eletronicznym klimacie. Aranżację utworu wykonał znany producent muzyki eletronicznej z berlina, hior chronik. Singiel „Syrena” to zapowiedź nowej ścieżki kariery artystki, łączącej w sobie jej wcześniejsze doświadczenia muzyczne.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny