Kamil Hussein ,,Mandala” Trzeci singiel.

okładka: Tomek Kudlak

Trzeci singiel zapowiada debiutancki albumu. Nowości od Kamil Hussein.

 „Mandala” to utwór o poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego człowiek ciągle walczy o rzeczy pozornie istotne, a w gruncie rzeczy mało ważne. Większość czasu zajmuje mu zabieganie o korzyści, z których na koniec dnia nie jest w stanie skorzystać bo brakuje mu czasu, jest zmęczony lub zwyczajnie przesycony ilością bodźców.

Chociaż tekst dotyka tematów egzystencjonalnych

,, chciałbym być panem życia,

oduczamy się rozmawiać,

nie bojąc się już śmierci

ona się zaczyna bać nas ”

brzmienie utworu jest bardzo przyjemny. Taneczny rytm przywołuje lata 80, klawisze od początku wywołują dobry nastrój. W klipie widzimy tańczącego Kamila, który po chwili przemierza ,,ciemną noc „ z tajemniczą damą. Światło w teledysku podkręca taneczny klimat.

Kilka słów o Kamilu.

Kamil to młody wokalista o syryjskich korzeniach, kompozytor, autor tekstów –poświęca cały swój czas największej pasji: tworzeniu muzyki. Długo czekał na odpowiedni moment, by pokazać światu to, co jest dla niego najważniejsze i co gra w jego duszy.  Inspiracje czerpie z lat 80., 90. , ceni twórczość min. The Weeknd, Queen … i Krzysztofa Krawczyka. Sprawdźcie twórczość Kamila, ponieważ wiele wskazuje na to, że  jego debiutancki album może zamieszać na scenie alternatywnej.

Zadebiutował świetnie przyjętym singlem ,, Muszę iść tam sam”.

,,Muszę iść tam sam” to opowieść o momencie w życiu, w którym trzeba dokonać wyboru własnej drogi, zwłaszcza wtedy, kiedy wszyscy dookoła mają na nią już swoje pomysły i chcą Ci je narzucić. Każdy z nas może znaleźć w tym cząstkę swojej historii – czy to w relacji z rodzicami, przyjaciółmi czy w związku. Jednak zawsze nadchodzi czas kiedy wizje innych trzeba zostawić w spokoju i samemu ruszyć w utorowaną własnymi decyzjami podróż.

Kolejny singiel: ,,Nowe Miejsce’’ prowadzi słuchacza w nowe obszary muzyki. Słychać, że Kamil lubi łączyć style, a ,,Mandala’’ utwierdza w przekonaniu, że debiutancka płyta zaskoczy różnorodnością.

Kamil Hussein w mediach :


Kamil IG: https://www.instagram.com/kamil.hussein

Kamil FB: https://www.facebook.com/KamilHussein00

Kamil TikTok: https://www.tiktok.com/@kamil.hussein

Leave A Reply

Your email address will not be published.