KARAŚ/ROGUCKI – Bezpieczny Lot feat. Julia Wieniawa

materiały prasowe
Zespół, na którego czele stanęli Kuba Karaś i Piotr Rogucki powraca po pandemicznej przerwie. Niosący nadzieję singiel i teledysk „Bezpieczny Lot” zapowiada nowy materiał artystów.

Zespół nie zdradza jeszcze daty premiery albumu, ale wiadomo już, że na nowym materiale odchodzi od mrocznych brzmień lat 80. czy zimnej fali i kieruje swój ster na przestrzenne dźwięki i melodie czerpiące z łagodności lat 70. i radości życia płynącej z disco.

Kuba Karaś o singlu „Bezpieczny Lot”:  – „Bezpieczny Lot” to początek kolejnego etapu i pięknej przygody we współpracy z Piotrem Roguckim i naszym zespołem – Wiki Jakubowską i Kamilem Kryszakiem. Mam nadzieje, że ten utwór zapewni Wam niejedno bezpieczne lądowanie podczas wakacyjnych podróży!

Tekstowo Piotr Rogucki nadal stawia na uczucia –  Piosenka „Bezpieczny Lot” to wyznanie tęsknoty za spełnioną miłością i poczuciem równowagi. – dodaje.

Utworowi „Bezpieczny Lot” towarzyszy teledysk w reżyserii Filipa Berendta. – Wszyscy potrzebujemy czasem wybuchu oczyszczającego płaczu, by coś skończyć i móc zacząć od nowa. Tego wyrzutu nieskrępowanych emocji, dzięki któremu jesteśmy w stanie dalej żyć. I właśnie taka najprostsza emocja jest punktem wyjścia dla naszego nowego klipu. Przedstawione obrazy metaforycznie opowiadają o bólu rozstania, w nieoczywisty sposób przeplatając się ze znaczeniami zawartymi w samej piosence. – wyjaśnia reżyser.

Posłuchaj singla „Bezpieczny Lot” w serwisach streamingowych :  https://kayax.lnk.to/BezpiecznyLot

Karaś/Rogucki w mediach:

Facebook    Instagram 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny