PAWBEATS I KUKON PREZENTUJĄ “PRĘDKOŚĆ” – NOWY SINGIEL Z „NOCNEJ”

fot. Dagmara Szewczuk

Bydgoski producent opublikował kolejny singiel z albumu „Nocna”. W teledysku do utworu “Prędkość” oprócz Kukona wystąpiła jedna z najbardziej znanych gwiazd porno – Little Caprice.

Najnowszy klip Pawbeatsa nawiązuje do jego poprzednich teledysków jak i filmów takich jak “Oczy szeroko zamknięte” czy “Koralina i Tajemnicze Drzwi”.  Na dość kontrowersyjny obraz zostały nałożone ograniczenia YouTube

„Jakkolwiek, byłem przygotowany na to, ale nie chciałem cenzurować swoich pomysłów” – napisał Pawbeats na swoich mediach społecznościowych.

 Do tej pory producent nie zdradził pełnej listy gości ani utworów. Preorder „NOCNEJ” dostępny jest w trzech formach – CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „NIGHT BOX”, której zawartość jest nieznana.

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

 

Preorder “NOCNEJ” dostępny jest na stronie:  www.pawbeats.com/preorder

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.