„Kopciuszek” i „Wesele Figara” w kinach Helios

Już 12 kwietnia w wybranych kinach Helios będzie można zobaczyć wyjątkowy balet „Kopciuszek”, a 27 kwietnia operę „Wesele Figara” prosto z Royal Opera House. Bilety już w sprzedaży.

Sieć kin prezentuje wiosenną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W wybranych kinach wyemitowane zostaną na żywo najsłynniejsze przedstawienia londyńskiego Royal Opera House. Projekt muzycznych transmisji na wielkim ekranie powstał nie tylko z myślą o koneserach sztuki, lecz także o osobach, które po raz pierwszy będą miały szansę zetknąć się z taką formą widowiska.

12 kwietnia na ekranach wybranych kin wyświetlony zostanie ponadczasowy balet „Kociuszek”. Zespół kreatywny, zanurzony w magii teatru, filmu, tańca i opery, wprowadza nową atmosferę do subtelnego świata Kopciuszka, pełnego wróżek, dyniowych powozów, przystojnych książąt i poszukiwania prawdziwej miłości. Twórcą znakomitej choreografii jest Frederick Ashton.

W czwartek, 27 kwietnia w ramach kolejnej odsłony cyklu Helios na Scenie widzowie zobaczą operę  „Wesele Figara”. Na melomanów czeka wspaniała aranżacja jednej z najpopularniejszych oper komicznych Mozarta w wykonaniu Davida McVicara, w roli dyrygenta – Antonio Pappano.

Bilety już dostępne w sprzedaży w kasach kin, na stronie www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.