Kto zostanie Nieprzeciętnym 2020? Ostatni tydzień głosowania w plebiscycie radiowej Czwórki

To już ostatni tydzień głosowania na „Nieprzeciętnego” roku. Tylko do 14 czerwca można oddawać głosy na swoich faworytów w plebiscycie radiowej Czwórki. Sylwetki dziesięciu finalistów, wybranych przez jury spośród aż 420 kandydatur, prezentowane są na stronie Czwórki. Teraz to do słuchaczy i internautów należy ostatnie słowo. Ich decyzję poznamy 25 czerwca podczas Gali „Nieprzeciętni 2020”, która odbędzie się online.

„Nieprzeciętni” to plebiscyt radiowej Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. – Kapituła miała twardy orzech do zgryzienia, żeby wybrać finałową dziesiątkę. Całe szczęście, że teraz to słuchacze będą wybierać tego jedynego Nieprzeciętnego – śmieje się Hanna Dołęgowska, szefowa radiowej Czwórki. – Uważam, że cała dziesiątka to ludzie nieprzeciętni. Im nie chodzi o promocję siebie, ale o coś więcej, za ich działaniami zawsze stoi jakaś większa idea. Są naprawdę wyjątkowi – dodajeprzewodnicząca jury.

Na stronie plebiscytu znajdziemy sylwetki całej dziesiątki, osób o bardzo różnych zainteresowaniach – od artystycznych, przez medyczne i edukacyjne, na społecznych kończąc. Głosowanie trwa do 14 czerwca – każda osoba może zagłosować nawet cztery razy dziennie na dowolnego finalistę. Można także uzasadnić swój wybór: najwyżej ocenione pod kątem oryginalności, pomysłowości i wartości artystycznej teksty zostaną nagrodzone przez jury konkursu.

Nazwisko najbardziej „Nieprzeciętnego” poznamy podczas uroczystej gali 25 czerwca, która odbędzie się online o godzinie 18.00. W nieprzeciętnych okolicznościach spotkają się finaliści i jurorzy, a dla wszystkich zagra Krzysztof Zalewski z zespołem. Galę poprowadzą Kasia Dydo-Rosłoń i Kuba Marcinowicz, a o oprawę muzyczną zadba DJ Bert. Zapraszamy do słuchania i oglądania na stronie Czwórki i Facebooku stacji.

 Więcej informacji TUTAJ


Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.