Muzyczny duet w czerwcową niedzielę dodatkowo nas rozgrzeje – Paweł Izdebski i Małgorzata Kozłowska 14.06.2020 – koncert online

Ten czerwcowy weekend będzie podwójnie gorący! Rozgrzeje nas muzycznie duet Paweł Izdebski i Małgorzata Kozłowska.

Niedzielny wieczór 14 czerwca możemy spędzić w muzycznej podróży do świata autora krążka “@strach” oraz aktorki i wokalistki znanej z YouTube.

W związku z panującymi wciąż obostrzeniami i stanem epidemii kolejne wydarzenia kulturalne zostają przesunięte na nieokreśloną przyszłość lub zupełnie odwołane. Nie inaczej sprawa ma się dla Pawła Izdebskiego, którego trasa “Niewiarygodny Tour” promująca wydaną w styczniu płytę “@strach” została urwana zaledwie po czterech koncertach – w Warszawie, Wrocławiu, Gliwicach i Białymstoku. Fani będą musieli jeszcze poczekać, aby ujrzeć swoich ulubionych wykonawców na żywo.

Małgosia Kozłowska, znana m.in. Teatru Piosenki Polskiego Radia, ról dubbingowych bajkowych produkcji Netflixa czy HBO, jak i Paweł Izdebski – były gitarzysta Ralpha Kaminskiego, prowadzący dziś solową karierę – postanowili utrzymać życie koncertowe w nowej formule.

Takiego koncertu jeszcze nie było i już nie będzie! Podczas transmisji usłyszycie wiele utworów znanych Wam z kanału YouTube Kozłowskiej oraz autorskie piosenki Izdebskiego, pochodzące m.in. z wydanej w styczniu płyty „@strach”. Artystom akompaniować gościnnie będzie prze-zdolna wiolonczelistka Małgosia Latoszek.

Taki koncert na pewno jest dla wszystkich bezpieczniejszy – a dzięki temu jeszcze szybciej wszyscy spotkamy się na żywo!

Tym razem możecie wesprzeć swoich ulubionych artystów na kilka różnych sposobów!
Kup dobrowolny wirtualny bilet: https://goout.net/pl/kultura-online/pawel-izdebski+malgorzata-kozlowska+malgosia-latoszek/ajtqf/+gnblq/
Wesprzyj artystów podczas transmisji na czacie YouTube: https://bit.ly/2BJ4K9H

Link do transmisji koncertu: https://bit.ly/2BJ4K9H
Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/3372282939466092/


14.06.2020 godz. 20:00

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.