Lady Pank MTV Unplugged w czerwcu w Warszawie

Legendarny polski zespół Lady Pank, po wydaniu albumu z cyklu MTV Unplugged, wyrusza w trasę koncertową pod tym samym szyldem. Trasa obejmie swoim zasięgiem cały kraj. Łącznie zespół zagra „bez prądu” ok. 30 koncertów. 10 czerwca 2023 Lady Pank zawita do COS Torwar w Warszawie.

Lady Pank jest 12 polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert MTV Unplugged jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach.

Cała trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku. Zapis tego wydarzenia, jak i zwiastun tego, co czeka fanów Lady Pank podczas koncertów, można zobaczyć w teledyskach promujących to wydarzenie:

– Wspinaczka

– Stacja Warszawa

Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Organizatorem koncertu jest Wagart.

Cos Torwar Warszawa 10.06.2023
Lady Pank MTV Unplugged
godz. 19.30

Bilety do nabycia w systemie eBilet: https://sklep.ebilet.pl/307933624521457682

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.