Letnie nowości SP RECORDS

Lato w pełni a SP Records nie zwalnia tempa! Premiera za premierą, nowość za nowością, a pośród tych premier same muzyczne perełki i absolutne sztosy! Posłuchaj koniecznie gorących letnich propozycji.

KULT – „Szok szok disco pop”

Kult w odsłonie, której jeszcze nie znaliście! Lekki, dynamiczny, dyskotekowy i bardzo taneczny „Szok szok disco pop” zupełnie zaskoczy każdego. Taneczna, radosna muzyka, oparta na wyrazistej perkusji i melodyjnych instrumentach dętych porwie do tańca każdego. To jeden z najbardziej oryginalnych utworów Kultu i wakacyjny hit. Nie będziecie się mogli od niego uwolnić!

DZIORGA – „Pupil”

Pełen charyzmy i zarazem wrażliwości tekst „Pupila” to esencja wręcz klasycznego hip-hopu – bez szpanu, blichtru, złota. W połączeniu z doskonałym warsztatem wykonawczym otrzymujemy jeden z najciekawszych numerów na polskiej scenie hiphopowej – bardzo oryginalny, przepojony wrażliwością, o rzadko spotykanej charyzmie.

COSMOS – „Kino”

„Kino” to bardzo intymny kawałek, o miłosnym zabarwieniu. Subtelny, poetycki tekst podkreśla intrygujące brzmienie – oparte na charakterystycznym rytmie i brzmieniu gitar. Czynniki te sprawiają, że „Kino” jest utworem przepięknym.

JAN NIEZBENDNY feat. PAPRODZIAD – „Nie uciekaj, a nie ucieknie”

Letni chill, energetyczne flow, wakacyjny klimat – czegóż chcieć więcej? Jan Niezbendny, artysta wszechstronny, zaprosił do współpracy Paprodziada, czego efektem jest piosenka idealna na wakacyjne wyjazdy – słoneczna, relaksująca i po prostu bardzo dobra!

SPLAY feat. DZIORGA – „Echo”

Hipnotyzujący, elektroniczny bit spotyka się z emocjonalnym rapem. Zupełnie nowa jakość na polskiej scenie hip-hopowej! Utwór bardzo oryginalny, przepojony wrażliwością, o rzadko spotykanej charyzmie

To nie koniec nowości – przed nami kolejne premiery. W zanadrzu mnóstwo dobrej muzyki i fantastycznych tekstów! Śledźcie social media i kanał YouTube SP RECORDS, by być na bieżąco.

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.